Bist 100
10.676,65 1%
DOLAR
32,25 0,14%
EURO
35 0,27%
ALTIN
2.406,76 0,37%

Halkbank Kasım bombasını açıkladı! Tek işleme Parafpara hediye veriliyor

Halkbank düzenlediği kampanya kapsamında 300 TL geri ödeme kampanyasını başlatmış bulunuyor. Peki Halkbank 300 TL hediye kampanyasının detayları ne?

Yayın Tarihi: 09.11.2023 16:24
Güncelleme Tarihi: 09.11.2023 16:24

Halkbank Kasım bombasını açıkladı! Tek işleme Parafpara hediye veriliyor

Bankalar genel olarak her ayın başında indirim kampanyalarını sunarak müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyor. Bankalar tarafından sunulan kampanyalar müşterinin ek olarak ödeme almasına olanak sağlıyor. Halk Bankası da ay ay müşterilerine özel ya da yeni müşterilerine özel olarak kampanyalar sunuyor. Banka sunduğu kampanyalar ile müşteri portföyünü arttırmayı ya da mevcut müşterilerini başka bankalara kaptırmamayı hedefliyor. Halkbank düzenlediği kampanya kapsamında 300 TL geri ödeme kampanyasını başlatmış bulunuyor. Peki Halkbank 300 TL hediye kampanyasının detayları ne?

HALKBANK 300 TL HEDİYE

Halk Bankası Kasım ayında da müşterilerine cazip gelecek fırsatlarını sunmaya devam ediyor. 1 Kasım'da banka tarafından açıklaması yapılan 300 TL parafpara hediye kampanyası 30 Kasım itibariyle son bulacağı bildirilmiş bulunuyor. Banka elektronik ve mobilya sektöründe Paraf kart ile yapılacak alışverişlerde geri ödeme olarak 300 TL para ödemesi yapıyor. Harcama yapmadan önce Paraf mobil uygulamasından ya da SMS üzerinden kayıt olmanın yeterli olduğu kampanya kapsamında 300 TL parafpara hediye veriliyor.

TL

Müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla uygun kampanyalar hazırlayan Halkbank Kasım ayında da elektronik ve mobilya alışverişi yapmak isteyen müşterisine özel kampanya başlatmış bulunuyor. Kampanya kapsamında Paraf Kart ile yurt içinde tek seferlik ₺2.500 TL harcamaya 75 TL geri ödeme yapacağını bildiren banka Toplamda 300 TL'ye kadar para para verecek. 

Paraf para kampanyasına dahil olmak isteyen müşteri, harcama yapmadan önce uygulama üzerinden kampanyaya hemen katıl butonunu tıklaması ile ya da SMS üzerinden de büyük harflerle ''ÖDÜL1'' yazıp 34 04'e SMS atması durumunda kampanyaya dahil oluyor. Öte yandan sistemden ya da SMS olarak kart sahibine kampanya kayıt olduğu bildirisi sunulması sonrasında harcama yapmaya başlanılabiliyor.

HALKBANK KAMPANYASI HANGİ KARTLARDA

Kampanyada Paraf, Parafly, Sanal kartlar ve Ek kartlar kullanılabilirken, Parafree, Paraf Debit, Business kartlar, ticari kartlar, Parafree ve Halkcard kullanıcıları kampanyaya dahil olamıyor.

Halk Bankası zaman zaman farklı sektörlerde avantajlı alışveriş fırsatı sunmaya devam ediyor. Ay ay kampanya güncellemesi yapan banka Kasım ayında da elektronik ve mobilya sektörünü tercih etmiş bulunuyor. Halk Bankası'nın daha birçok Kasım ayı kampanyasını öğrenmek için bankanın resmi internet sitesinde yer alan kampanyalar bölümünü ziyaret edebilir ve uygun olan kampanyaya dahil olup hemen hediyelerinizi kazanabilirsiniz