Bist 100
10.767,85 0%
DOLAR
32,94 0,11%
EURO
35,39 0%
ALTIN
2.455,98 -0,05%

Halit Ergenç’in Yeni Dizileri “Yarınlar Yokmuş Gibi” ve "Adsız Aşıklar"da Kimlerle Oynayacak?

Halit Ergenç, dijital platformlarda iki diziyle seyirciyle buluşacak. İlk dizisi "Yarınlar Yokmuş Gibi"de Tuba Büyüküstün’le, ikinci dizisi "Adsız Aşıklar"da Funda Eryiğit’le başrolü paylaşacak.

Yayın Tarihi: 06.12.2023 14:29
Güncelleme Tarihi: 06.12.2023 14:29

Halit Ergenç’in Yeni Dizileri “Yarınlar Yokmuş Gibi” ve "Adsız Aşıklar"da Kimlerle Oynayacak?

Halit Ergenç’in yeni dizisi "Adsız Aşıklar"da kiminle başrolü paylaşacak?

Halit Ergenç, dijital platformlarda peş peşe iki dizi projesinde yer alacak. Ünlü oyuncunun ilk dizisi "Yarınlar Yokmuş Gibi"de Tuba Büyüküstün ile birlikte kamera karşısına geçecek. Halit Ergenç’in ikinci dizisi ise “Adsız Aşıklar” olacak.

“Adsız Aşıklar” dizisinin detayları

Halit Ergenç, “Yarınlar Yokmuş Gibi” dizisinin çekimlerine bu hafta sonu başlayacak. Bu dizinin ardından 8 Ocak’ta da “Adsız Aşıklar” dizisinin setine girecek. Umur Turagay’ın yönetmenliğini üstleneceği dizide Halit Ergenç, çok başarılı ve ödüllü bir kadın oyuncuyla ekranda olacak.

“Cumartesi Film” yapımı 8 bölümlük dizinin senaryosunu Başar Başararan kaleme aldı. Dizi, aşkın farklı yönlerini dramatik ve komik bir şekilde anlatacak. Dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Halit Ergenç’in “Adsız Aşıklar” dizisindeki partneri ise Funda Eryiğit oldu. Funda Eryiğit, dizide Halit Ergenç ile başrolü paylaşmak için prensip anlaşmasına vardı. Funda Eryiğit, son olarak “Bir Başkadır” dizisinde rol almıştı.