Bist 100
9.344,97 1%
DOLAR
30,94 0,04%
EURO
33,48 -0,02%
ALTIN
2.011,43 -0,03%

Halit Ergenç yeni dizisi ile yine üzdü! Adsız Aşıklar hakkındaki o detay ŞOK edecek

Ekranlarda uzun süredir yer almayan Başarılı oyuncu Halit Ergenç yeni dizisi için Netflix ile anlaştı.

Yayın Tarihi: 24.10.2023 11:32
Güncelleme Tarihi: 24.10.2023 11:32

Halit Ergenç yeni dizisi ile yine üzdü! Adsız Aşıklar hakkındaki o detay ŞOK edecek

Halit Ergenç'in yeni dizisi adsız aşıklar dizisi geçtiğimiz gün gündeme çıktı. Ekranlarda uzun süredir yer almayan Başarılı oyuncu Halit Ergenç yeni dizisi için Netflix ile anlaştı. Netflix platformunda yayınlanması planlanan Halit Ergenç'in dizisi, Adsız aşıkları ne zaman başlayacak sorusu sorulmaya başladı bile. Netflix'in en yeni projesi olan Adsız Aşıklar dizisi ile alakalı gelişmeleri sizler için araştırdık... İşte detaylar...

HALİT ERGENÇ'İN DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

En son 'Ten' (Skin) isimli yapımda rol alan ve akabinde de ekranlarda görünmeyen Halit Ergenç'ten sevindirici haber geldi. En son televizyon dizisinde rol alan ve hüsrana uğrayan Halit Ergenç paralı platformları seçmeye devam ediyor. 2024 yılı başında çekimleri başlayacak olan dizinin Mayıs ayında yayına girmesi planlanıyor.

ADSIZ AŞIKLAR OYUNCULARI

Geçtiğimiz gün Halit Ergenç'in yeni dizisi olarak medya gündemine çıkan Adsız Aşıklar dizisi oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor. Dizi de Ergenç'in partnerinin kim olacağı konusu da merak ediliyor. Dizinin yönetmen koltuğunda yönetmen koltuğunda Umur Turagay otururken, Başar Başaran tarafından kaleme alınacak. Aşk üzerinden anlatılan bir dram komedi tarzında Netflix platformunda yayınlanacak olan dizi ile alakalı gelişmeler oldukça haberimizde yer alacaktır.

ADSIZ AŞIKLAR DİZİSİ KAÇ BÖLÜM SÜRECEK?

Paralı platformları kendine adeta kanal edinen Halit Ergenç'in başrolünde yer alacağı Adsız Aşıklar dizisi Netflix ile ilk olarak tek sezonluk anlaşma sağladı. İzleyici yoğunluğuna göre dizinin sezonlara yayılması planlanıyor. Mayıs ayı civarında başlayacak olan Adsız Aşıklar dizisi ilk sezonu 8 bölümden oluşacak.

ADSIZ AŞIKLAR NEREDE ÇEKİLECEK?

Merakla beklenen dizinin nerede çekileceği de şimdiden merak konusu oldu. İstanbul Beykoz’da bulunan eski kundura fabrikasının platosunda çekileceği tahmin edilen dizi, Netflix izleyicisi tarafından merakla bekleneceğe benziyor.