Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Güven Murat Akpınar, Mahsun Kırmızıgül’ün Yeni Dizisinde Komiser Mert Olacak

Mahsun Kırmızıgül’ün yeni dizisi için Güven Murat Akpınar sürprizi! Masalsı bir aşk hikayesi anlatacak olan dizinin oyuncu kadrosu ve çekim yerleri belli oldu. Dizinin ismi değişeceği açıklandı. Yeni ismi ise henüz belli değil.

Yayın Tarihi: 15.12.2023 14:00
Güncelleme Tarihi: 15.12.2023 14:00

Güven Murat Akpınar, Mahsun Kırmızıgül’ün Yeni Dizisinde Komiser Mert Olacak

Mahsun Kırmızıgül'ün Yeni Dizisi İçin Sürpriz İsim

Ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül, yıllar sonra televizyon ekranlarına geri dönmek için hazırlıklarını sürdürüyor. Kırmızıgül, masalsı bir aşk hikayesi anlatacağı yeni dizisi için birbirinden başarılı oyuncularla el sıkışıyor.

Güven Murat Akpınar Dizide Yer Alacak

Kırmızıgül'ün yeni dizisinin kod adı "Güzel Atlar Diyarı" olarak belirlendi. Dizinin yapımcılığını ise tecrübeli isim Fatih Aksoy ile ortaklaşa yapacak. Kanal D ekranlarında yayınlanması planlanan dizinin ismi henüz netleşmedi. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Halil Ergün (Hakim), Meltem Cumbul (Meryem), Melis Birkan (Ünzile) ve Erdem Vurdem (Cihangir) gibi isimler yer alıyor. Birsen Altuntaş'ın haberine göre, dizinin sürpriz transferi ise son olarak "Pera Palas'ta Gece Yarısı" dizisinin ikinci sezonunda izlediğimiz Güven Murat Akpınar oldu.

Kırmızıgül Dizisinde Komiser Mert Olacak

"İstanbullu Gelin" dizisindeki rolüyle akıllarda kalan ünlü oyuncu Güven Murat Akpınar, Kırmızıgül'ün yeni dizisinde "Komiser Mert" karakterini canlandıracak. Dizinin çekimlerine yeni yılın ilk haftasında başlanması bekleniyor. Dizi, İstanbul, Diyarbakır ve Kapadokya'da çekilecek. Dizinin resmi adı ise yakın zamanda duyurulacak. Dizinin oyuncu seçimleri ise hala devam ediyor.