Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Gülse Birsel, çok sevilen bir filmin devamını yazıyor!

Bu metin, Gülse Birsel’in yeni projeleri ve Çeşme’nin yarısıyla ilgili espriyi anlatıyor. Birsel, bir film ve bir dizi yazdığını, filmin çok sevilen bir filmin devamı olduğunu söylüyor. Birsel, sadrazam torunu olduğunu iddia eden bir hanımefendiyle benzerliği nedeniyle Twitter’da TT olmuştu. Birsel, bunun bir şaka olduğunu belirtiyor

Yayın Tarihi: 08.12.2023 16:20
Güncelleme Tarihi: 08.12.2023 16:20

Gülse Birsel, çok sevilen bir filmin devamını yazıyor!

Gülse Birsel’den yeni projeler hakkında açıklama

Gülse Birsel, geçtiğimiz günlerde Karaköy’deki bir etkinliğe katıldı. Etkinlik çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Birsel, yeni projeler hakkında bilgi verdi. ‘Avrupa Yakası’, ‘Jet Sosyete’, ‘Yalan Dünya’ ve ‘Aile Arasında’ gibi başarılı yapımların senaristi ve oyuncusu olan Gülse Birsel, ağustos ayında Twitter’da TT (Trend Topic) listesine girmişti. Birsel, konuyla ilgili yeni bir açıklama yaptı. Şu anda bir film ve bir dizi üzerinde çalışıyorum. Filmin detaylarını şimdilik saklı tutuyorum. Çok sevilen bir filmin devamı olacak. Nerede yayınlanacağına henüz karar vermedik ama dijital platformlara daha yakın duruyor.

Gülse Birsel, çok sevilen bir filmin devamını yazıyor!

Birsel, sadrazam torunu olduğunu iddia ederek Çeşme’nin yarısının kendisine ait olduğunu söyleyen Nilüfer Akcoşkun Bozbağ’la benzerliği nedeniyle gündeme gelmişti. Birsel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Hanımefendinin 'Aile Arasında’daki ‘Mihriban’ karakterime çok benziyor. Bu yüzden sabahın köründen beri TT’deyim! Benim dedelerim sadrazam değil, İstiklal Savaşı’nda savaşmış. Çeşme’nin yarısı bana ait değil, orada evim bile yok. Çalışıp kazanıp almak isterim. Hanımefendiye de aynı şeyi tavsiye ederim demişti. Gazetecilerin bu konuyu ve tweetini hatırlatması üzerine Gülse Birsel, Çeşme’nin yarısı bana ait değil, o bir şakaydı. Bir hanımefendi böyle bir espri yapmış, ben de ona eşlik ettim, o kadar dedi.