Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Ertan Saban’ın Kötü Kan Dizisi Eylül’e Ertelendi: İşte Detaylar

Ertan Saban’ın yeni dizisi Kötü Kan, NTC Medya tarafından eylül ayına ertelendi. Dizinin senaristi, yönetmeni ve oyuncu kadrosu belli oldu. Dizinin yayınlanacağı kanal ise henüz açıklanmadı.

Yayın Tarihi: 13.12.2023 09:36
Güncelleme Tarihi: 13.12.2023 09:36

Ertan Saban’ın Kötü Kan Dizisi Eylül’e Ertelendi: İşte Detaylar

Ertan Saban’ın Başrolünde Olduğu Kötü Kan Dizisi Eylül’e Ertelendi

NTC Medya, bu sezon Yabani ve Safir gibi iki başarılı diziyi izleyicilerle buluşturdu. Şimdi ise yeni bir iddialı proje için hazırlanıyor: Kötü Kan. Bu dizide ünlü oyuncu Ertan Saban, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinden sonra yepyeni bir rolle karşımıza çıkacak.

Kötü Kan Dizisinin Senaristleri ve Yönetmeni Kim?

Kötü Kan dizisinin senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise M. Çağatay Tosun oturuyor. Tosun, şimdilerde Yabani dizisi'nin yönetmenliğini üstleniyor.

Kötü Kan Dizisinin Oyuncu Kadrosu Nasıl?

Kötü Kan dizisinin başrolünde Ertan Saban yer alıyor. Saban, dizide Sadi Payaslı gibi unutulmaz bir karaktere hayat verecek. Dizinin diğer önemli oyuncuları arasında Levent Ülgen de var. Ülgen, son olarak Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde rol almıştı.

Kötü Kan Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kötü Kan dizisinin Ocak ayında sete çıkması ve kısa süre sonra ekranlara gelmesi planlanıyordu. Ancak son dakika gelen bir haberle dizinin başlama tarihi değişti. Dizinin yapımcısı NTC Medya, dizinin eylül ayına ertelendiğini duyurdu. Dizinin hangi kanalda yayınlanacağı ise henüz belli değil. Ancak kulislerde dizinin FOX’ta izleyiciyle buluşacağı söyleniyor.