Bist 100
9.548,09 1%
DOLAR
32,51 0,18%
EURO
34,61 0,17%
ALTIN
2.480,07 0,25%

Epic Games haftanın ücretsiz oyunları

Epic Games, önde gelen oyunların dağıtımını her hafta gerçekleştirdiği gibi hafta da kullanıcılarına sunuyor. Yapılan açıklamada kullanıcıların ücretsiz oynayabileceği bir oyunlar duyuruldu. Ayrıntılar burada..

Yayın Tarihi: 28.10.2023 11:03
Güncelleme Tarihi: 28.10.2023 11:03

Epic Games haftanın ücretsiz oyunları

Epic Games'in bu hafta da oyunseverlere yönelik büyük bir girişimi var. Şirket bu hafta ücretsiz bir oyunla oyunseverleri memnun etmeye hazırlanıyor. Yapılan açıklamada haftanın ücretsiz oyunları duyuruldu. Oyunseverler Tandem: a Tale of Shadows ile The Evil Within 2 oyunlarını ücretsiz olarak oynayabilecekler.

Tandem: a Tale of Shadows, 2021'de piyasaya sürülmüş olan ve kısa sürede oyunseverlerin büyük ilgisini çeken bir bulmaca oyunudur. Oyuncular, genç kahramanlar Emma ve Fenton'a bu büyüleyici dünyada rehberlik ederken gizem dolu bir maceraya atılıyorlar. Bu oyun yaratıcı bulmacaları ve aynı zamanda etkileyici görsel tasarımıyla öne çıkıyor. Normalde fiyatı 76 TL olan oyun, Epic Games'in cömertliğiyle birlikte 2 Kasım tarihine kadar ücretsiz oynanacak.

Epic Games tandem a Tale of Shadows

Epic Games'ten haftanın ücretsiz oyunları

Öte yandan The Evil Within 2 adlı oyun da hayatta kalma, korku temalarının başyapıtı sayılıyor. İlk olarak 2017'de piyasaya sürülen oyunun oyunculara heyecan verici bir deneyim sunduğu söyleniyor. Oyuncular, dedektif Sebastian Castellanos'un kızını kurtarmak ve korkunç yaratıklarla dolu dünyada hayatta kalmaya çalışmakla görevlendiriliyor. The Evil Within 2 adlı korku oyunu severler için tam bir meydan okuma ve heyecan kaynağıdır. Normalde fiyatı 699 TL olan oyun şu anda Epic Games tarafından ücretsiz olarak sunulmakta.

Epic Games The Evil Within 2

Epic Games'in ücretsiz olarak oyun dağıtma geleneği oyun tutkunları arasında oldukça popüler. Her hafta farklı bir oyun türü ücretsiz olarak sunularak oyuncuların kütüphanelerini genişletmeler, ve aynı zamanda da yeni oyunlar denemelerine olanak sağlanıyor. Ayrıca bu kampanyaların her birisi de oyun dünyasındaki değişiklikleri ve gelişmeleri öne çıkarıyor.