Bist 100
9.548,09 1%
DOLAR
32,51 0,18%
EURO
34,61 0,17%
ALTIN
2.480,07 0,25%

Emre Altuğ: “Estetiğim yok, çıplaklıktan korkmuyorum”

Şarkıcı Emre Altuğ, Serhat Tekin’in programında hayatı, aşkı, estetiği ve çıplaklığı hakkında samimi itiraflarda bulundu.

Yayın Tarihi: 17.02.2024 13:03
Güncelleme Tarihi: 17.02.2024 13:05

Emre Altuğ: “Estetiğim yok, çıplaklıktan korkmuyorum”

Emre Altuğ: “Aşkı özledim”

Emre Altuğ, Serhat Tekin’in YouTube programına katıldı. Şarkıcı, yalnızlık ve aşk hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

“Yalnız olmayı seviyorum”

Programda, “Yalnız mısınız? Bir ilişkiniz yok mu?” sorusuna karşılık veren Emre Altuğ, şunları söyledi: “Evet, yalnızım. Bu durumu seviyorum da. Yalnız olmayı, evde yalnız vakit geçirmeyi, yalnız yemek yemeyi seviyorum. Benim bu konuda şikâyetim yok. Ama zaman zaman âşık olmayı özlediğimi söyleyebilirim. Güzel bir duygudur o. Aşkın seni yükselttiği, ayaklarını yerden kestiği, gerçeklikten uzaklaştırdığı o ilk dönemi özlüyorum.” Altuğ, “Aşkın hakkını verebildiniz mi?” sorusu üzerine de “Âşık oldum mu veririm tabii ki. İyi bir âşığımdır” dedi.

“Çapkınlık yapmaya ihtiyaç duymadım”

Emre Altuğ, rol aldığı dizide çapkın bir adamı canlandırdığını ancak normal hayatta onun gibi olmadığını belirtti: “Çapkın değilim. Çapkınlık yapmaya ihtiyaç duymadım çok şükür. Yapı olarak böyle bir şeyin peşinde koşan bir adam değilim. Çapkınlık bir mesai ister. Ben böyle bir şeye dediğim gibi hiç ihtiyaç duymadım. Hayatımdan memnunum.”

Emre Altuğ: “Estetiğim yok, çıplaklıktan korkmuyorum”

“Oyunculuk estetik operasyon kaldırmaz”

Programda Rafet El Roman ve Gökhan Özen’le gündeme gelen “erkekte estetik” konusu da konuşuldu. Estetik yaptırmadığını dile getiren Emre Altuğ, geçen yıllara rağmen hiç değişmemesinin sırrını şöyle açıkladı: “Anne ve babamın genetiği diyebiliriz. Estetiğim yok. İlerleyen zamanlarda belki düşünürüm ama benim bir diğer işim olan oyunculuk maalesef estetik operasyon kaldıran bir meslek değil. Doktor arkadaşım dolgu, botoks yapmak istediği zaman ‘Hayır’ diyorum. Vitamin iğneleri yapıyor bazı zamanlar, hepsi o kadar.”

“Şevket Altuğ’un oğlu değilim”

Emre Altuğ, Şevket Altuğ’un oğlu olduğu dedikodusuna da yanıt verdi: “En büyük şehir efsanelerinden biri. Hatta bir seferinde radyocu bir arkadaş o kadar emindi ki oğlu olduğumdan, ‘Değilim’ dememe rağmen nüfus cüzdanımı görmek istemişti.”

“Çıplaklığı seven bir adamım”

“Ne Ala” şarkısının klibinde üstsüz kamera karşısına geçen Emre Altuğ, hakkındaki eleştiriler için şöyle dedi: “Ben çıplaklığı seven bir adamım. Çıplaklıktan çekinen biri değilim. Kaldı ki o klipteki bir çıplaklık da değil. Bir saflık ifadesi anlatmak için yapılan imajinasyondu. Ben bugüne kadar sağdan soldan gelen bu tip eleştirileri çok takmadım.”