Bist 100
9.374,2 0%
DOLAR
31,1 0,19%
EURO
33,67 0,1%
ALTIN
2.022,81 0,02%

Ekin Koç ve Serra Arıtürk, Kore’nin Unutulmaz Dizisini Türkiye’ye Uyarlıyor

Ekin Koç ve Serra Arıtürk, Kore’den uyarlanan Taş, Kağıt, Makas dizisinde başrolde. Hipertimezi sendromlu avukat Umut ve avukat adayı Alev’in maceraları Kanal D’de

Yayın Tarihi: 07.12.2023 16:06
Güncelleme Tarihi: 07.12.2023 16:06

Ekin Koç ve Serra Arıtürk, Kore’nin Unutulmaz Dizisini Türkiye’ye Uyarlıyor

Taş, Kağıt, Makas: Ekin Koç ve Serra Arıtürk’ün yeni dizisi

MF Yapım, Kore’den uyarladığı “Remember: War Of The Son” dizisiyle izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Birsen Altuntaşın haberine göre, dizinin başrollerinde Ekin Koç ve Serra Arıtürk yer alıyor.

Remember: War Of The Son dizisinin Türk versiyonu

Remember: War Of The Son dizisi, hipertimezi sendromu olan ve babasının masumiyetini ispatlamak için avukat olan bir gencin yaşadıklarını konu alıyor. Kore’de büyük beğeni toplayan bu dizi, Taş, Kağıt, Makas adıyla Türkiye’ye uyarlanıyor. MF Yapım’ın imzasını taşıyan dizinin başrollerinde Ekin Koç ve Serra Arıtürk bulunuyor.

Ekin Koç ve Serra Arıtürk’ün yeni dizisi Kanal D’de

Kanal D’de yayınlanması planlanan dizinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor. Senaryosunu Uğraş Güneş’in kaleme aldığı dizide Ekin Koç, çocukluğundan beri sahip olduğu hipertimezi sendromu sayesinde hiçbir şeyi unutmayan, bu yeteneğini kullanarak haksız yere suçlanan babası Rıza Tanrıkulu’nun davasını takip eden avukat Umut karakterini canlandırıyor. Umut’un bu macerada yanında olan avukat adayı Alev’i ise son olarak Kulüp dizisindeki başarılı performansıyla dikkat çeken güzel oyuncu Serra Arıtürk oynuyor. Heyecanla beklenen dizinin oyuncu kadrosu ve çekimleri devam ediyor.