Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Dünya Güzellerim’in Devamı 16 Aralık'ta Geliyor: Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan YouTube’da Masada!

Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan, Dünya Güzellerim programının devamı niteliğinde YouTube’da yayınlanacak Dünya Güzelleri Masada programında bir araya geliyor. Üç ünlü isim, magazin ve güncel olayları kendi tarzlarıyla yorumlayacak. Program 16 Aralık’ta başlıyor

Yayın Tarihi: 14.12.2023 12:04
Güncelleme Tarihi: 14.12.2023 12:04

Dünya Güzellerim’in Devamı 16 Aralık'ta Geliyor: Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan YouTube’da Masada!

Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan YouTube'da Buluşuyor

Altı yıl önce Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşan ve dünyanın farklı ülkelerini gezen Dünya Güzellerim programının üç yıldızı Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan, yeni bir formatla geri dönüyor. Ünlü sanatçılar, bu kez YouTube üzerinden yayınlanacak olan Dünya Güzelleri Masada adlı sohbet programında bir araya gelecek.

Dünya Güzelleri Masada Ne Zaman Başlıyor?

Bloom Medya tarafından hazırlanan ve 16 Aralık'ta ilk bölümü yayınlanacak olan program'ın yeni bölümleri ise her hafta salı, perşembe ve cumartesi yayında olacak. Dünya Güzelleri Masada programında, Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan, magazin ve güncel olayları kendi bakış açılarıyla yorumlayacak. Programın YouTube platformunda yayınlanması, izleyicilere daha geniş bir kitleye ulaşma imkanı tanıyacak. Dünya Güzellerim Masada ilk tanıtım yayında! Bülent Ersoy, ''sakın ha, kanalıma abone olmayı unutmayın'' uyarısında bulundu. https://www.youtube.com/watch?v=SdxgksBtwiY linkten izleyebilirsiniz. Daha  2. Tanıtımlarında bile atışmaya başlayan güzeller, kanalları için likeler istedi. Tanıtımdan anlaşıldığı üzre Bülent Ersoy, Youtube'a alışmakta zorlanacak gibi görünüyor. 2. Tanıtımı linkten,  https://www.youtube.com/shorts/aGTjmMxfX0s izleyebilirsiniz.

Dünya Güzelleri Masada'da Neler Olacak?

Daha önce 13. bölüm ile final yapan program'da, Diva Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman'ın Vietnam’da deniz kenarındaki macera dolu anları ve güzellerin eğlenceli diyaloglarını izlemiştik. Eğlencenin, rekabetin ve heyecan dolu anların eksik olmadığı Dünya Güzellerim’in final bölümünde de sürprizler eksik olmamıştı. Kendilerini suya bırakıp serinleyen güzeller, keyifli anlar yaşamıştı. Final bölümünde, bir daha sizinle bir araya gelmem, özlemem Safiyeden haberleri akşam telefonda alırım diyordu Bülent Ersoy. Belliki yeni sezon için güzeller ikna edebilmiş Bülent Ersoy'u. Hindistan, Nepal ve Vietnam gibi ülkeleri ziyaret ederek farklı kültürleri tanıyan Dünya Güzellerim, bu sefer eğlenceli ve keyifli sohbetleriyle izleyicileri kahkahaya boğacak. Programda üç ünlü isim, birbirlerine sataşacak, espriler yapacak ve samimi itiraflarda bulunacak. Dünya Güzelleri Masada, YouTube'da izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.