Bist 100
9.347,17 0%
DOLAR
30,98 -0,09%
EURO
33,66 0,1%
ALTIN
2.004,26 -0,19%

Dördüncü eşini alıyor: Üç eşli vekilin yeni gelini üniversiteli

Yeniden Refah Partisi Konya Milletvekili Ali Yüksel, 74 yaşında dördüncü kez evlenmeye hazırlanıyor. Gelin adayı ise psikoloji bölümü üçüncü sınıf öğrencisi. Yüksel, daha önce üç kez evlendiğini, ancak ilk eşinin vefat ettiğini, diğer iki eşinden de anlaşmalı ayrıldığını söyledi. Yüksel, inancına uygun yaşadığını ve aralarında adil davrandığını belirtti.

Yayın Tarihi: 26.10.2023 04:02
Güncelleme Tarihi: 26.10.2023 04:02

Dördüncü eşini alıyor: Üç eşli vekilin yeni gelini üniversiteli

Çok eşli vekile öğrenci gelin

Yeniden Refah Partisi Konya Milletvekili Ali Yüksel, 74 yaşında dördüncü kez evlenmeye hazırlanıyor. Gelin adayı ise üniversitede psikoloji bölümü üçüncü sınıf öğrencisi. Yüksel, daha önce üç kez evlendiğini, ancak ilk eşinin vefat ettiğini, diğer iki eşinden de anlaşmalı ayrıldığını söyledi. Yüksel, inancına uygun yaşadığını ve aralarında adil davrandığını belirtti.

Dördüncü evliliğin detayları

Yüksel, 28 Ekim Cumartesi günü, Ankara’da Hâkimevi Tesisleri’nde dördüncü kez dünya evine girecek. Resmi nikâh da kıyılacağını, bunun öncesinde herhangi bir evlilik sözleşmesi düşünmediklerini açıkladı. Gelin adayının üniversiteyi bırakmasını istemediğini, çalışma konusunu da istişare edeceklerini ifade etti.

Üç eşli milletvekili olarak tanınması

Yüksel, vekil seçildiği sırada basında “Üç eşli” diye anıldığını, ancak o zaman “hiç” eşli olduğunu dile getirdi. Üç eşinin de birbirinden kıymetli ve değerli olduğunu, üçüne de sekiz evlat verdiğini anlattı. Üç eşiyle de zaman ayırma ve maddi paylaşımda adil davrandığını savundu. Müslüman olduğunu ve onu doğru öğrenip, doğru yaşamaya çalıştığını söyledi.