Creed serisinin dördüncü filmi yolda...

Irwin Winkler, "Rocky" ve "Creed" film serilerinin yapımcısı olarak bilinen isim, Creed serisinin dördüncü filmi için hazırlıklara başladıklarını açıkladı.

 Creed serisinin dördüncü filmi yolda...

Winkler, Creed serisinin dördüncü filmi için hazırlıklara başladıklarını ve heyecan verici bir hikayelerinin olduğunu açıkladı. Los Angeles'ta düzenlenen bir panelde yaptığı konuşmada, "Creed 4'ü yapmayı planlıyoruz. Elimizde güzel bir hikaye var. Grevler nedeniyle biraz geciktik ama önümüzdeki sene ön yapıma başlarız" ifadelerini kullandı.

Winkler, Creed serisinin ana karakteri olan Michael B. Jordan'ın, yeni filmde de yönetmenlik koltuğuna oturacağını belirtti. Ayrıca, Jordan'ın performansını övgüyle anarak, "Çok iyi iş çıkardı. Kamera arkasında gayet rahattı" dedi.

Sylvester Stallone'un, Rocky karakterini yeni filminde canlandırıp canlandırmayacağına dair henüz bir açıklama yapılmadı. Önceki film olan "Creed III", Mart ayında vizyona girdi ve uluslararası gişede 275 milyon ABD doları hasılat elde ederek Creed serisinin en yüksek gişe rakamına ulaştı.