Bist 100
10.676,65 1%
DOLAR
32,25 0,14%
EURO
35 0,27%
ALTIN
2.406,76 0,37%

Ceyda Düvenci'nin sunuculuğunu yaptığı NTV’de Yılbaşı Gecesinin Yıldızları: Dedublüman'dan Hayko Cepkin'e... başka kimler var?

Ceyda Düvenci ve Sinan Canan, NTV’de yılbaşı gecesinde müzik, sanat, spor, moda ve astroloji alanlarında başarılı isimleri ağırlayacak. Nükhet Duru’nun şarkılarıyla renklenecek program 21.00’de başlayacak.

Yayın Tarihi: 28.12.2023 09:59
Güncelleme Tarihi: 28.12.2023 09:59

Ceyda Düvenci'nin sunuculuğunu yaptığı NTV’de Yılbaşı Gecesinin Yıldızları: Dedublüman'dan Hayko Cepkin'e...  başka kimler var?

NTV’de Ceyda Düvenci ile Yılbaşı coşkusu

Ekranların sevilen yüzü Ceyda Düvenci, bu sezon Sakla Beni dizisindeki rolüyle de beğeni topluyor. 2023 yılını uğurlayacağımız 31 Aralık gecesi, NTV’de Sinan Canan ile birlikte harika bir program sunacak.

Bambaşka Sohbetler Yılbaşı özel

NTV’de Mahperi Uçar ve Şafak Bakkalbaşıoğlu’nun hazırladığı Bambaşka Sohbetler programının sunucusu olan Ceyda Düvenci, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yılın son gecesinde seyircileriyle buluşacak. 4 saat sürecek olan “Yılbaşı Özel” programında, Ceyda Düvenci’ye Sinan Canan yardımcı olacak. Program, 21.00’de başlayacak ve müzik, sanat, spor, moda ve astroloji gibi farklı alanlarda başarılı isimleri ağırlayacak.

Bambaşka sohbetler Yılbaşı programının konukları

Nükhet Duru’nun unutulmaz şarkılarını seslendireceği yılbaşı programında, Deniz Seki, Hayko Cepkin, Umut Kurt, Öznur Serçeler, Derya Bedavacı, Ahmet Mümtaz Taylan, Zeynep Turan, Simge Aköz, Anıl Piyancı, Ayça Erturan, İkilem grubu, Zeynep Kankonde, Elif Buse Doğan, İsmail Altunsaray, Ayşe Begüm Onbaşı, Can Saraç, Selin, Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu, Aysun Kaba, Dedublüman, Retrobüs ve Tuğkan gibi ünlü isimler yer alacak.