Bist 100
9.091,91 0%
DOLAR
31,42 0,18%
EURO
34,13 0,23%
ALTIN
2.096,28 0,28%

Can Yaman’dan şok diyet: Sandokan için 10 Kilo verdi! İşte Can Yaman'ın yeni fiziği

Can Yaman, Sandokan dizisi için bir ayda 10 kilo verdi. Oyuncu, diyet ve spor programını ve yeni görüntüsünü sosyal medyada paylaştı. Hayranları onu destekledi ve yeni dizisini bekliyor.

Yayın Tarihi: 06.02.2024 12:41
Güncelleme Tarihi: 06.02.2024 12:43

Can Yaman’dan şok diyet: Sandokan için 10 Kilo verdi! İşte Can Yaman'ın yeni fiziği

Can Yaman, Sandokan Dizisi İçin 10 Kilo Verdi!

Türk oyuncu Can Yaman, İtalya’da devam eden kariyerine yeni bir proje daha ekledi. Merakla beklenen Sandokan dizisi için formunu korumak adına sıkı bir diyet ve spor programı uyguladı. Bir ay içinde 94.5 kilodan 85 kiloya inen yakışıklı oyuncu, yeni halini sosyal medyada paylaştı ve hayranlarını şaşırttı.

Can Yaman’dan şok diyet: Sandokan için 10 Kilo verdi! İşte Can Yaman'ın yeni fiziği

Can Yaman, Sandokan Rolüne Nasıl Hazırlandı?

Can Yaman, Nisan ayında başlayacak olan Sandokan dizisi için hazırlıklarını tamamladı. Yaklaşık 6 ay sürecek olan çekimler öncesinde, kendini tamamen rolüne adayan oyuncu, bir asker disipliniyle çalıştı. Ünlü bir beslenme uzmanı ve spor hocasıyla birlikte kamp yapan oyuncu, 30 günde 10 kilo verdiğini duyurdu. Oyuncu, şu sözlerle süreci anlattı:

"Viola Come il Mare 2 çekimleri bittikten sonra, birkaç tatil ve yılbaşından yararlanarak, ailem, ailem ve bana yakın olan insanlarla biraz vakit geçirebilmek için memlekete dönmeye karar verdim. Biraz dinlenmek ve fişini çekmek lazımdı, gerçi hiç abartmıyorum! Bende çok özlediğim Türk mutfağının tadını çıkarmak istedim. Roma’ya döndüğümde sıkı çalışacağımı biliyordum, bir sonraki karakter için hazırlanmak için alışkanlıklarımda radikal bir değişiklik olacağını biliyordum: Sandokan! Ve işte böyleydi: geri gelir gelmez çalışmaya başladım… İlk hedef karakter için ideal kiloya ulaşmak ve sonrasında zihinsel yönlere odaklanmaktı. Çok zor bir dönemdi, bir ayda yaklaşık 10 kg verdim, 94.5 kilodan 85 kiloya düştüm. Özellikle yoğun bir dönemdi ve günde 2 veya 3 kez egzersiz yapıp aralıklı oruç tutmak zorundayım, kalorileri çok düşük tutarak.Yine de endişelenecek bir şey yok: yorgun olmama rağmen tamamen sağlıklıyım, gençleştim, hafifim, ama her şeyden önce çok memnunum. Belli ki her şey ciddi ve yetkin profesyonellerin sürekli izlenmesiyle oluyor. Sonuçta oyuncuların yaptığı budur: gerektiğinde özveriyle zaman zaman yeni rolde kendilerini şekillendirirler. Kısacası, planlandığımız mükemmel Sandokan’a ulaşana kadar yelkenleri şişirmeye devam edeceğim. Ancak itiraf ediyorum bugün kurallara biraz ara vermeye karar verdim ve kendimi durdurmayı umarak istediğimi yiyeceğim… Her zaman yaptığınız gibi beni desteklemeye devam etmenizi rica ediyorum. Yakında görüşürüz…”

Can Yaman, bu paylaşımıyla hem Sandokan dizisine olan ilgiyi artırdı hem de hayranlarının beğenisini kazandı. Oyuncunun yeni görüntüsü, sosyal medyada binlerce yorum ve beğeni aldı. Oyuncunun takipçileri, onun bu başarısını kutladı ve yeni dizisini sabırsızlıkla beklediklerini söyledi.