Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Çağatay Ulusoy’un Gaddar Dönüşü: İlk Tanıtım Yayınlandı!

Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi Gaddar, Ay Yapım imzalı olarak FOX’ta yayınlanacak. Dizinin ilk tanıtımı izleyicilerden büyük ilgi gördü. Dizinin konusu, Dağhan’ın gaddarlaşma hikayesi.

Yayın Tarihi: 13.12.2023 09:54
Güncelleme Tarihi: 13.12.2023 09:54

Çağatay Ulusoy’un Gaddar Dönüşü: İlk Tanıtım Yayınlandı!

Gaddar Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı: Çağatay Ulusoy Ekranlara Geri Dönüyor

Televizyon sektörünün lider firmalarından Ay Yapım, yeni projesi Gaddar ile çok yakında FOX ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Gaddar Dizisinin Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?

Gaddar dizisinin başrol oyuncuları Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak. Dizinin diğer önemli oyuncuları ise Erdal Özyağcılar, Laçin Ceylan, Hakan Salınmış, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Neslihan Yeldan, Fatih Berk Şahin, Musab Ekici ve Uğur Yıldıran.

Çağatay Ulusoy’un Gaddar Dönüşü: İlk Tanıtım Yayınlandı!

Gaddar Dizisinin Senaristi ve Yönetmeni Kim?

Gaddar dizisinin senaryosunu Hürer Ebeoğlu yazıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Sinan Öztürk üstleniyor. Öztürk, daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Karagül, Kurtlar Vadisi gibi popüler dizilerde yönetmenlik yapmıştı. Dizinin görüntü yönetmenliğini ise Tolga Kutluay gerçekleştiriyor. 

Çağatay Ulusoy’un Gaddar Dönüşü: İlk Tanıtım Yayınlandı!

Gaddar Dizisinin İlk Fragmanı Nerde Yayınlandı? Konusu Nedir?

Gaddar dizisi, uzun bir aradan sonra ekranlara dönen Çağatay Ulusoy'un canlandırdığı Dağhan karakterinin hayatını anlatıyor. Dağhan, askerlik görevini tamamladıktan sonra evine döner, ancak hayatı eskisi gibi değildir. Sevgilisi Aydan (Sümeyye Aydoğan) ondan ayrılmış, kardeşi Rüzgar (Fatih Berk Şahin) ise tehlikeli bir çetenin içine girmiştir. Dağhan, hayatının altüst olmasıyla birlikte gaddarlaşmaya başlar. Dizinin ilk tanıtımında dizinin sert atmosferi hissediliyor. Tanıtımda Erkin Koray'ın Gaddar şarkısı kullanılıyor.  Dizi'nin ilk Fragmanını ise https://www.youtube.com/watch?v=pHuUjUpYsjA linkten izleyebilirsiniz.