Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Birce Akalay, Bir Derdim Var dizisinin finaline üzüldü: “Keşke daha uzun soluklu olabilseydi”

Birce Akalay ve Mert Fırat’ın rol aldığı Bir Derdim Var dizisi, reyting kurbanı oldu. Akalay, Instagram’da duygusal bir veda mesajı paylaştı.

Yayın Tarihi: 05.12.2023 16:42
Güncelleme Tarihi: 05.12.2023 16:42

Birce Akalay, Bir Derdim Var dizisinin finaline üzüldü: “Keşke daha uzun soluklu olabilseydi”

Bir Derdim Var ekranlara veda ediyor: Birce Akalay’dan duygusal paylaşım

Kanal D’nin Birce Akalay ve Mert Fırat'ın başrolünde oynadığı Bir Derdim Var dizisi, reytinglerde istediği sonucu alamadığı için 6. bölümde final yapacak. Dizinin başarılı oyuncusu Birce Akalay, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, dizinin kendisi için çok önemli olduğunu ve daha fazla devam etmesini dilediğini söyledi.

Birce Akalay’ın paylaşımı

Birce Akalay, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Dizimiz yola çıktığımız ilk günden, ülkemizdeki hatırı sayılır travmalı çocuğun ‘yalnızlığına’, ailelerinin ise mahsur kaldığı ‘karanlıklara’ el uzatabilmek heyecanıyla sarmıştı beni…

Ulusal televizyonları ve sektörümüzü yönlendiren reyting sisteminde ne yazık ki karşılık bulamadı işimiz. Ancak kamuoyu her zaman değerlidir. Aldığımız tüm tepkiler, yorumlar ve alkışlarınız en büyük ödül ve motivasyon kaynağı oldu ve olacak son güne kadar şüpheniz olmasın.

Bu anlamda, heyecanımızı ilk günden itibaren paylaşan ve bizi elinden geldiğince desteklemiş tüm dostlarıma ve sevenlerimize yürekten teşekkür ederim. Hayatımdaki en büyük iyi ki’lerimden biri oldu ‘Bir Derdim Var’. Keşke daha uzun soluklu olabilseydi… Sevgiyle…”