Bir Derdim Var dizisi ne zaman, bu akşam mı, konusu nedir?

İlk bölümüyle izleyicilerden olumlu tepkiler alan 'Bir Derdim Var' dizisi ikinci bölümü ile bu akşam 20.00'da Kanal D ekranlarında olacak.

Bir Derdim Var dizisi ne zaman, bu akşam mı, konusu nedir?

Bir Derdim Var dizisi, ilk bölümüyle izleyicilerden olumlu yorumlar aldı. Dizinin konusunun ilgi çekici olduğu ve oyunculuk performanslarının başarılı olduğu belirtiliyor. Dizinin, ergenlikteki gençlerin ve ailelerinin sorunlarına farkındalık yaratması bekleniyor.

Bir Derdim Var dizisi, ergenlikteki gençlerin ve ailelerinin sorunlarını ele alan bir dram dizisi. Dizide, kendini yaralamaya çalışan sorunlu bir genç olan Senem'in (Deniz Ekinci) hikayesi anlatılıyor. Senem'in iyileşmesine yardım etmeye çalışan Doktor Nilüfer (Birce Akalay) ise sıra dışı yöntemleriyle dikkat çekiyor.

Dizide, Senem'in ailesi de önemli bir rol oynuyor. Senem'in annesi Emine (Neslihan Arslan) ve babası Kemal (Engin Hepileri) kızlarının sorunlarıyla başa çıkmaya çalışıyor. Senem'in ablası Ayşe (Başak Gümülcinelioğlu) ise Senem'e destek olmak için elinden geleni yapıyor.

Bir Derdim Var dizisi, başrollerini Birce Akalay ve Mert Fırat'ın paylaştığı, güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip. Dizinin diğer oyuncuları ise şu şekilde:

Birce Akalay - Doktor Nilüfer

Mert Fırat - Serdar

Engin Hepileri - Kaan

Neslihan Arslan - Aslı

Başak Gümülcinelioğlu - Ezgi

Erdem Şenocak - Erol

İdil Sivritepe - Ayşe

Sami Aksu - Ömer

Sennur Nogaylar - Ayfer

 Muhammet Uzuner - İhsan