Bist 100
9.344,97 1%
DOLAR
30,93 0,02%
EURO
33,47 0%
ALTIN
2.012,9 0,04%

Benim Adım Farah Çarşamba günü tutunamadı! Senaristlerden sonra şimdi de günü değişiyor!

Benim Adım Farah dizisi ile alakalı çeşitli iddialar ortaya atılırken dizinin yayın günü değişikliğine gideceği söyleniyor. Geçtiğimiz haftalar senaristleri değişen dizinin gidişatının ne olacak merak ediliyor.

Yayın Tarihi: 25.10.2023 08:36
Güncelleme Tarihi: 25.10.2023 08:36

Benim Adım Farah Çarşamba günü tutunamadı! Senaristlerden sonra şimdi de günü değişiyor!

Çok büyük vaatlerle başlayan ancak hak ettiği ivmeyi bir türlü kazanamayan Benim Adım Farah dizisi ile alakalı iddialar ortalıklarda dolanmaya devam ediyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan ve bu akşam 18. bölümü ile ekranlarda olmaya hazırlanan Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in başrollerinde yer aldığı Benim Adım Farah dizisi ilk bölümleri kazandığı reytinglerin düşmeye başlaması 2. sezonunda git gide çökmesi sonrasında hakkında final iddiaları dolanmaya başladı. FOX TV'nin dizisi olan Benim Adım Farah, Türkiye'de reyting rekorlarını kıramasa da yurt dışına satılan ve yurt dışında en ilgi ile takip edilen diziler arasında yer alıyor. 

Dizi için gidişatı vaktinin geldiği senaritler tarafından belirlenmiş olacak ki diziye taze bir kan geliyor. Konuk oyuncu olarak diziye Behnam'ın amcası dahil oluyor. Geçtiğimiz hafta milli yas sebebiyle yayınlanmayan Benim Adım Farah dizisi Kuruluş Osman dizisi ile girdiği rekabette kaybeden olduğu konuşulurken, dizinin yayın gününün Cumartesi gününe alınacağı iddia ediliyor. Birsen Altuntaş'ın haberine göre senaristleri değişen ve yeni bir heyecan katılmak istenen dizinin yeni bölümlerinin önümüzdeki haftalarda cumartesi gününe alınacağı söyleniyor. 

farah

BENİM ADIM FARAH GÜNÜ DEĞİŞECEK Mİ?

1 Mart tarihinde Aile dizisi ile birlikte eş zamanlı olarak başlayan ancak konusunun zorluğu ve yayın gününün kalabalıklığı sebebiyle reyitnglerde bir türlü en üst sıralara çıkmayı başaramayan Benim Adım dizisinin Cumartesi günleri yayınlanacağı iddia ediliyor. Çarşamba günleri reyitng mücadelesi bakımından oldukça zorlu geçmekte iken Kuruluş Osman tüm reytingleri silip süpürüyor. Ancak CUmartesi günleri de reyitng bakımında zorlu bir gün gibi duruyor. TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı da değil günlük haftalık reytinglerde kazanan olarak biliniyor. Hal bu iken Benim Adım Farah dizisi reyitngleri bu gün değişikliğinden nasıl etkilenecek tahmin edilmiyor.

ŞAHANE HAYATIM GELİYOR

Çarşamba akşamı Benim Adım Farah'ın boşalttığı yeri Ay Yapım imzası ile başlaması beklenen Şahane Hayatım dizisinin doldurması bekleniyor.

BEHNAM'IN AMCASI GELİYOR

Senarist koltuğunda Deniz Karaoğlu ile Seda Çalışır'ın geçtiği Benim Adım Farah dizisinde yeni bölümde en çok sorulacak olan soru Benim Adım Farah Mahmoud kimdir? sorusu olacak. Başarılı oyuncu Numan Çakır dizide Behnam’ın (Feyyaz Duman) amcası Mahmoud karakterine hayat verecek.