Beklenen an geldi: Wonka beyazperdede izleyici ile buluşmak için gün sayıyor

Charlie and the Chocolate Factory'dan uyarlanan "Wonka" filmi, sinema perdesinde izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. 15 Aralık'ta vizyona girecek olan film için yeni bir film afişi yayınlandı.

Beklenen an geldi: Wonka beyazperdede izleyici ile buluşmak için gün sayıyor

Charlie'nin Çikolata Fabrikası'nın merkezindeki olağanüstü karaktere odaklanan "Wonka," Roald Dahl'ın en ikonik eserlerinden biri olan ve tüm zamanların en çok satan çocuk kitaplarından biri olan bu hikayeyi yeniden hayata geçiriyor. Film, dünyanın en büyük mucidi, sihirbazı ve çikolata üreticisi olan Willy Wonka'nın, sevilen karakter haline gelmeden önceki büyüleyici yolculuğunu anlatıyor.

Wonka karakterini üçüncü kez beyazperdede canlandıracak olan yetenekli oyuncu Timothée Chalamet'e eşlik eden birbirinden yetenekli oyuncular da var. Filmin yönetmen koltuğunda Paul King otururken, senaryo Paul King ve Simon Farnaby tarafından kaleme alındı. Filmdeki uygulayıcı yapımcılığı Michael Siegel, Cate Adams, Rosie Alison ve Tim Wellspring üstleniyor.

wonka

David Heyman, Alexandra Derbyshire ve Luke Kelly gibi yapımcılar, sihir ve müziğin, kargaşa ve duygunun muhteşem bir şekilde harmanlandığı bu büyüleyici filmi seyirciye sunuyor. Filmde Chalamet'in genç Wonka rolünü üstlenmesinin yanı sıra, Calah Lane, Keegan-Michael Key, Paterson Joseph, Matt Lucas, Mathew Baynton, Sally Hawkins, Rowan Atkinson, Jim Carter, Olivia Colman gibi birçok yetenekli oyuncu da yer alıyor.

wonka