Bist 100
10.387,31 2%
DOLAR
32,31 0,01%
EURO
35,16 0,57%
ALTIN
2.395,42 -0,32%

Ayçiçek yağında böyle indirim görülmedi! Üç tane alan iki tanesinin fiyatını ödeyip çıkacak

2023 yılının son günlerinde hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ayçiçek yağı almak bir hayli zorlaştı. Tam bu noktada bir çok marka zinciri market kampanyalarına pes peşe imza attı. Zamdan en fazla etkilenen ürünlerden birisi olan ayçiçek yağında o market ise dev indirim başlattı. Üç tane alan iki tane ayçiçek yağı fiyatı ödeyerek evine dönecek.

Yayın Tarihi: 06.12.2023 16:58
Güncelleme Tarihi: 06.12.2023 16:58

Ayçiçek yağında böyle indirim görülmedi! Üç tane alan iki tanesinin fiyatını ödeyip çıkacak

Şok market zincirleri kapsamında düzenlenmiş olan bu büyük indirim ile bu hafta ayçiçek yağında stok haftası! Üç gün boyunca devam edecek %35’ten başlayan indirimler Şok market zincirleri raflarında tüketiciler ile buluşacak. Vatandaşlar resmen 2023 yılının son günlerinde evlerine zamsız ayçiçek yağı alabilecek. 

Ayçiçek yağına gelen zamlardan dolayı market zincirlerinin bu tür indirimleri başlatması vatandaşın yüzünü bir hayli güldürüyor. Bu indirimlere son noktayı ise Şok market zincirleri koydu. Resmen zamsız geliş fiyatına ayçiçek yağını satışı çıkartacak Şok market zincirleri, üç gün boyunca %35’ten fazla indirimlerle yağ satışı yapacak.

ŞOK MARKET İNDİRİM KAMPANYASI

ŞOK MARKET İNDİRİM KAMPANYASI 

Şok market zincirleri üç gün boyunca sürecek ayçiçek yağındaki büyük indirim kampanyasını başlatacak. Bugüne kadar yapmış olduğu indirimleri bir kenara bırakarak, muhakkak Şok marketlerin başlatmış olduğu bu indirim kampanyasından yararlanmalısınız. Vatandaşlar Şok marketlerden elleri dolu poşetlerle evlerine dönebilecek. Zam haberleri gelmeden başlatmış olduğu bu kampanya sayesinde üç tane ayçiçek yağı alanlar iki tanesinin parasını ödeyip çıkacak. Başlatılan bu kampanya doğrultusunda şok marketler yılbaşı alışverişini tamamlamak isteyen vatandaşların yüzünü güldürmeyi garanti ediyor. 1 litreden 5 litreye kadar bütün markalarda %35 indirim fırsatı tüketicileri bekliyor. Sizlerde stoklar bitmeden üç gün boyunca satışa çıkartılacak zamsız fiyattan ayçiçek yağını stoklamayı unutmayın!