Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Ay Oğlak’ta Neler Yapmalı, Neler Yapmamalı: Duygularınızı ve İşinizi Dengede Tutun

Ay Oğlak burcunda olduğu için duygularımızı baskılayıp işimize odaklanacağız. Ciddi, pratik ve sorumluluk sahibi olacağız. Riskli işlerden kaçınacağız. Eklem, diş ve cilt sağlığımıza dikkat edeceğiz.

Yayın Tarihi: 14.12.2023 10:29
Güncelleme Tarihi: 14.12.2023 10:29

Ay Oğlak’ta Neler Yapmalı, Neler Yapmamalı: Duygularınızı ve İşinizi Dengede Tutun

DUYGULAR İKİNCİ PLANDA!

Ay tüm gün Oğlak burcunda seyahat edecek

Dinçer Güner'den Günün Tüyoları: Ay Oğlak burcunda olduğu sürece, hepimiz daha ciddi ve odaklı oluruz. Bu dönemde, duygularımızı ifade etmek yerine, işlerimizi bitirmeye ve sorumluluklarımızı yerine getirmeye çalışırız. Oğlak burcunun disiplinli yapısı, duygusal hayatımızı da etkiler. Bu, "duygularını bir kenara bırak ve işine bak" dönemi gibidir.

Ay Oğlak'ta iken, kariyerimiz ve uzun vadeli hedeflerimiz için harika bir zaman. Özellikle iş ve kariyer alanlarında, hedeflerimize ulaşmak için gerekli olan adımları atmak daha kolay. Pratik ve mantıklı olma becerimiz gelişir, duygusal kararlar vermek yerine mantıklı tercihler yaparız.

Sabır ve dikkat isteyen işlerde başarılı olmak daha mümkün olacaktır. Günün ana konusu yalnız, kendimize yetebilmek olabilir, böylece kalabalıklar ve hoppa insanlarla uğraşmayız. Uzun vadeli planlar, yatırımlar yapmak için uygun bir gündür. Riskli işlere girmek, riskli aktivitelere katılmak için çok uygun değildir. Toprak, arsa, gayrimenkul gibi konularla ilgilenmek için çok elverişlidir. Ciddi konuları konuşmak, ciddi işler yapmak, sorumluluk üstlenmek için idealdir, iş görüşmeleri de dahil.

Eklem sorunları olanlar bugün biraz daha özen göstermeliler. Bugün dişlerinize, kemiklerinize dikkat edin, romatizma şikayetleriniz artabilir, cildiniz hassaslaşabilir, döküntüler veya akne sivilce gibi sorunlar ortaya çıkabilir.