Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Aslıhan Güner, Yalan Dizisiyle Geri Dönüyor: Yalan Dizisi Yakında Kanal D'de!

Aslıhan Güner, güçlü kadın rollerine devam ediyor. Yeni dizisi Yalan, gerçek olaylardan esinlenerek Melike’nin dramını anlatıyor. Melike, 20 yıl hapisten sonra büyük bir yalanla karşılaşıyor. Diziyi #KanalD’de izleyebilirsiniz.

Yayın Tarihi: 06.12.2023 21:00
Güncelleme Tarihi: 06.12.2023 21:00

Aslıhan Güner, Yalan Dizisiyle Geri Dönüyor: Yalan Dizisi Yakında Kanal D'de!

Aslıhan Güner, Yalan Dizisiyle Ekranlara Geri Dönüyor

Aslıhan Güner, son olarak Cumhuriyet’imizin 100. Yılında vizyona giren Zübeyde filminde başrolde yer almıştı. Aslıhan Güner, güçlü kadın karakterleri canlandırmaya devam ediyor. Başarılı oyuncu, Zübeyde filminde Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ı başarıyla oynamıştı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Güner’in yeni dizi projesi de ortaya çıktı. Aslıhan Güner, daha önce Kuzey Yıldızı dizisinde de birlikte çalıştığı Ali ve İnci Gündoğdu’nun sahibi olduğu Süreç Film ile anlaştı. Ünlü oyuncunun yeni dizisinin adı “Yalan”.

Aslıhan Güner, Yalan Dizisiyle Geri Dönüyor: Yalan Dizisi Yakında Kanal D'de!

Aslıhan Güner, Melike Karakterini Canlandıracak

Dizinin hazırlıkları devam ederken, dizinin Kanal D’de yayınlanması planlanıyor. Senaryo ve proje tasarımını Murat Boyacıoğlu ve Cem Akyoldaş’ın yaptığı dizide Aslıhan Güner, Melike karakterine hayat verecek. Gerçek bir kadın hikayesinin anlatıldığı, toplumda büyük yankı uyandırmış birçok dramatik ve sarsıcı olaydan esinlenerek oluşturulan Yalan dizisinde, kızı için 20 yıl hapiste kalan Melike, tahliye olduktan sonra büyük bir yalanın içine düşer. Melike’ye yapılan tüm adaletsizlikler, kötülükler, Melike’nin iyilik ve aydınlık gücüyle karşılaşır.