Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Aşk ve Para İlişkilerinde Dengeyi Nasıl Kurabilirsiniz? Dinçer Güner’den Bugünün İpuçları

Venüs ve Jüpiter’in karşı karşıya geldiği bu dönemde aşkta ve parada aşırıya kaçmamak gerekir. Gerçekçi olmayan beklentiler, abartılı duygular, gösterişli harcamalar ve tembellik yapma eğilimi söz konusu olabilir. Dinçer Güner’den bugünün ipuçları ile bu etkileri nasıl dengeleyebileceğinizi öğrenin.

Yayın Tarihi: 08.12.2023 10:29
Güncelleme Tarihi: 08.12.2023 10:29

Aşk ve Para İlişkilerinde Dengeyi Nasıl Kurabilirsiniz? Dinçer Güner’den Bugünün İpuçları

Dinçer Güner’den Bugünün İpuçları

HER ŞEYİN FAZLASI ZARAR- SEVGİNİN BİLE

Venüs ile Jüpiter karşı karşıya. Etki süresi 4 gün

  • Bu dönemde ilişkilerde ve parayla ilgili konularda aşırıya kaçmamaya dikkat etmek gerekir. Gerçekçi olmayan beklentiler ve abartılı duygusal hayaller yaratabilir. Bu etki altında başlayan ilişkiler, büyük aşklar ve heyecanlarla dolu olabilir, ancak ilerleyen zamanlarda bu beklentilerin gerçekleşip gerçekleşmediği soru işareti olabilir.
  • Parasal olarak, gereksiz harcamalardan ve riskli yatırımlardan kaçınmak gerekir. Gösterişli harcamalar, büyük finansal tehlikeler veya abartılı cömertlik davranışları söz konusu olabilir.
  • Sevgi konusunda, duygusal konularda aşırı davranışlardan uzak durmak gerekir. Her şeyi büyütebilir, abartabilirsiniz. Pahalı ve lüks alışverişler yapabilir, değerli hediyeler verebilir veya alabilirsiniz. Bugün harcamalarınız çok savurgan olabilir. Yapacağınız alışverişlerde daha parlak ve canlı renkleri seçebilirsiniz.
  • Şekerli yiyeceklere karşı daha fazla istek duyabilir, yeme ve içme konusunda sınır tanımayabilirsiniz. Sevgi yetmeyebilir; daha çok sevilmek, daha çok ilgi görmek, popüler olmak isteyebilirsiniz.
  • Bugün çalışan olarak yöneticilerinizi, partnerinizi memnun etmek çok zor olabilir. Tembellik yapmak isteyebilir, sadece keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz.