Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Altın Kafes Zeynep karakteri kimdir, kaç yaşında nereli? Altın Kafes Zeynep'i kim oynuyor, gerçek adı ne?

ATV'nin yeni dizisi Altın Kafes, izleyicilerin merakla takip ettiği bir yapım olarak dikkat çekiyor. Dizinin konusu, zengin ve ihtişamlı bir ailenin veliahtı Onur ile ailenin okulunda öğretmenlik yapan idealist Zeynep'in büyük bedeller ödeyecekleri aşk hikayesini anlatıyor. Dizinin başrollerini Aytaç Şaşmaz ve Şifanur Gül paylaşıyor. Peki, Altın Kafes dizisindeki Zeynep karakteri kimdir? Şifanur Gül kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? İşte Altın Kafes dizisi ve Şifanur Gül hakkında merak edilenler...

Yayın Tarihi: 03.12.2023 20:10
Güncelleme Tarihi: 03.12.2023 20:10

Altın Kafes Zeynep karakteri kimdir, kaç yaşında nereli? Altın Kafes Zeynep'i kim oynuyor, gerçek adı ne?

Altın Kafes dizisindeki Zeynep karakteri, Beyoğlu ailesinin sahibi olduğu okulda öğretmenlik yapan genç ve güzel bir kadındır. Zeynep, hayatını öğrencilerine adayan, onlara iyi bir gelecek sağlamak için çalışan, idealist ve fedakar bir öğretmendir. Zeynep, aynı zamanda Beyoğlu ailesinin veliahtı Onur'un çocukluk arkadaşıdır. Zeynep ve Onur, birbirlerine karşı hissettikleri aşkı uzun yıllar saklamışlardır. Ancak, Onur'un evlenmek üzere olduğu bir başka kadınla tanışması, Zeynep'in hayatını altüst eder. Zeynep, Onur'u kaybetmemek için mücadele ederken, Beyoğlu ailesinin sırlar ve yalanlarla dolu dünyasına da girmek zorunda kalır. Zeynep, aşkı uğruna büyük bedeller ödeyecek ve hayatının en zorlu sınavını verecektir.

altın kafes

Şifanur Gül'ün biyografisi

Altın Kafes dizisindeki Zeynep karakterine hayat veren Şifanur Gül, 26 Kasım 1997 tarihinde Ankara'da doğmuştur. 18 yaşında oyunculuk eğitimi almaya başlayan Şifanur Gül, profesyonel anlamda eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. 

altın kafes

Şifanur Gül, kamera önü oyunculuğuna ilk projesi olan Sevdim Seni Bir Kere dizisiyle başlamıştır. Daha sonra Uyanış: Büyük Selçuklu, Benim Adım Melek, Terzi, Cam Tavanlar ve Kırmızı Oda gibi dizilerde rol almıştır. Şifanur Gül, şimdilerde Altın Kafes dizisinde Zeynep karakterini canlandırıyor. Şifanur Gül, 1.70 cm boyunda, 53 kg ağırlığında ve Yay burcudur. Şifanur Gül'ün Instagram hesabı @sifanurgull'dür.