Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Alperen Duymaz’ın yeni dizisi "Alı-Kara"da Partneri Kim Olacak?

Alperen Duymaz, Karga Seven Pictures’ın polisiye aşk dizisi "Alı-Kara"da başrol oynayacak. Dizinin yönetmeni Deniz Yorulmazer, senaristi Eylem Canpolat. Kadın başrol yakında açıklanacak.

Yayın Tarihi: 07.12.2023 17:32
Güncelleme Tarihi: 07.12.2023 17:32

Alperen Duymaz’ın yeni dizisi "Alı-Kara"da Partneri Kim Olacak?

Alperen Duymaz yeni projesini duyurdu

Ünlü oyuncu Alperen Duymaz, Son Yaz dizisinden sonra Erkek Severse dizisnde Büşra develi ile seyirci karşısına çıkmıştı. Son olarak ise Melisa Aslı Pamuk ile başrolü paylaştığı Ego dizisinde izleyiciyle buluşmuştu. Duymaz’ın yeni rol alacağı dizi, hayranları tarafından merakla bekleniyordu.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Alperen Duymaz, yeni dizisi için Karga Seven Pictures ile anlaştı. Karga Seven Pictures, “Hekimoğlu”, “Pera Palas’ta Gece Yarısı”, “Rise Of Empires Ottoman”, “Her Yerde Sen” gibi popüler projelerin yapımcısıdır. Duymaz, şirketin “Alı-Kara” isimli polisiye aşk dizisinin başrol oyuncusu olacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda DeniznYorulmazer oturacak. Deniz Yorulmazer, “Çukur”, “Kuzey Güney”, “Medcezir” gibi başarılı dizilerin yönetmenidir. Dizinin senaryosunu ise Eylem Canpolat yazacak. Eylem Canpolat, “Kara Para Aşk”, “Doğduğun Ev Kaderindir”, “Siyah Beyaz Aşk” gibi unutulmaz dizilerin senaristidir. Dizinin kadın başrol oyuncusunun kim olacağı ise yakında açıklanacak.