Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Aldatmak’ta şok eden gerçek! Can’ın babası kim? Güzide ne yapacak?

Aldatmak dizisinin yeni bölümünde Güzide’nin ailesi sarsılıyor. Oylum’un açıkladığı büyük sır, Mualla’nın tepkisine neden oluyor. Kahraman, Oltan ve Selin arasında kalıyor. Tolga, her şeyini kaybediyor. Güzide, yeni bir dost ediniyor.

Yayın Tarihi: 08.12.2023 13:09
Güncelleme Tarihi: 08.12.2023 13:09

Aldatmak’ta şok eden gerçek! Can’ın babası kim? Güzide ne yapacak?

Aldatmak dizisi 48. Bölümde Neler Oldu? Oylum Bombayı Patlattı!

aldatmak dizisinin 48. bölümünde yaşananlar izleyicileri şoke etti. Oylum’un Can’ın babasının Tolga olduğunu açıklaması, Mualla’nın beklenmedik bir reaksiyon göstermesine neden oldu. Bu karmaşık durumu çözebilecek tek kişi Kahraman’dı. Fakat onun da içindeki ateşi söndürmesi gereken sorunları vardı.

Aldatmak’ta şok eden gerçek! Can’ın babası kim? Güzide ne yapacak?

Güzide, Ozan’ın başına gelecek zorlukların farkındaydı. Ne yapacağını şaşıran Güzide’ye yardım eden, hiç ummadığı bir isim oldu. Güzide için yeni bir arkadaşlık başlıyordu.

Selin, Tolga’yı kaybetmemek için korkunç bir plana bağlı kalmak zorundaydı. Ancak büyük bir hata yaptı. Bu hata, hem Tolga, hem Selin hem de Oltan için felaketle sonuçlandı. Tolga, her şeyini kaybetmenin eşiğinde buldu kendini.

Aldatmak’ta şok eden gerçek! Can’ın babası kim? Güzide ne yapacak?

Aldatmak dizisi 49. bölüm fragmanı yayınlandı! 14 Aralık Perşembe akşamı atv’de!

Dizinin, 49. bölüm fragmanını bu linkten izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=1Nz21AVzs8c 

Aldatmak Dizisi’nin Konusu

Güzide, saygın bir aile mahkemesi hakimidir. Birçok evliliği kurtarmış, birçok çocuğun haklarını korumuş, adaletin yanında olmuş dürüst ve ilkeli bir kadındır. Kocası ve iki çocuğuyla mükemmel bir aile olduklarını, onur dolu bir hayat sürdüklerini, evliliklerinin bundan sonra da sevgi, mutluluk ve huzur içinde devam edeceğini düşünmektedir. Bir gün Güzide’nin tesadüfen çektiği bir ip, çorabın söküğü gibi büyür ve mutlu sandığı ailesinin sıcacık bir yuva değil, kumdan bir kale olduğu anlaşılır.

Aldatmak Dizisi'nin Oyuncuları

Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özelcan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Asena Girişken, Cem Sürgit, Berkay Ateş, Alize Gördüm, İlayda Çevik.