Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Akşama varmadan IBAN'a yatacak! Başvurana acil 10.000 TL ödenecek

Finansbank tarafından sunulan 10.000 TL faizsiz kredi kampanyasından faydalanan bireye vade sayısı 6 ay olarak belirtiliyor.

Yayın Tarihi: 20.11.2023 12:55
Güncelleme Tarihi: 20.11.2023 12:55

Akşama varmadan IBAN'a yatacak! Başvurana acil 10.000 TL ödenecek

Özellikle de son zamanlarda enflasyon rakamlarının artması, karşımıza ürün ve hizmet zammı olarak çıkmaya başladı. Bu kapsamda vatandaş, ihtiyacını karşılamak amacıyla ya eş dosttan borç alma yüküne girmekte ya da bankaların sunduğu acil ihtiyaç kredilerine yönelmekte. Bankalar da bu durumun farkında olup, hem vatandaşa destek olmak hem de müşteri portföyünü arttırmak adına bir çok kampanya düzenliyor. Özellikle de acil nakit ihtiyaçlarınıza sunulan yüzde sıfır faizli krediler çoğu zaman adeta hayat kurtarabilmekte. QNB Fİnansbank'ta düzenlediği kampanya kapsamında yeni müşteri toplama yolunda hızla ilerliyor. İhtiyacı olan bireyin acil nakit desteği adı altında 10 bin liraya varan faizsiz kredi imkanı sunuyor.

QNB FİNANSBANK FAİZSİZ KREDİ

Finansbank tarafından sunulan 10.000 TL faizsiz kredi kampanyasından faydalanan bireye vade sayısı 6 ay olarak belirtiliyor. Kredi puanı ve kredi kartı başvurusu sonrasındaki limite bağlı olarak belirlenen acil nakit avans, kabul edilmesinin hemen akabinde hesaplara aktarılıyor.

TL

QNB Finansbank zaman zaman düzenlediği kampanyalar kapsamında müşterisinin acil nakit ihtiyacına çözüm sunuyor. Yani QNB Finansbank tarafından belirlenen bütün şartların taşınılması durumunda 10.000 TL'ye varan faizsiz ödeme alacak ve bunu da geri ödemesini 6 ayda tamamlayabileceksiniz.

Öte yandan Finansbank tarafından sunulan birçok kampanya mevcut ihtiyacınıza göre şekillenen kampanyalardan haberdar olabilmek için bankanın resmi internet sitesini takip edebilirsiniz. Örneğin İyi ki tanışmışız kampanyası uzun zamandır süre gelirken bireysel ihtiyaç kampanyası kapsamında düşük faiz oranları ve uzun vade imkanları ile ödemeniz sağlanmaktadır. Banka tarafından esnek ödeme şekilleri mevcuttur. Erteleme ve kaç ayda bir ödeyeceğiniz konusunda da banka bir çok destek sağlamaktadır.

Bankaya yeni müşteri olunması durumunda ve kredi kartı başvurusu yapıp onay alınması halinde 10.000 TL'ye Varan ödeme alabilirsiniz. QNB Finansbank bir çok kredi kampanyası sunmaktadır. Çalışanlara, maaşını taşıyanlara, emeklilere, özel olarak belirlenen kredi kampanyaları Kasım ayı sonuna kadar devam edecek. Borç transferi kredisi, kampanyalı ihtiyaç kredisi, yeni müşteri kampanyası, Finans maaş kredisi ve kamu çalışanlarına özel olarak Kredi imkanlarının sunarken ihtiyacınıza özel olarak 70.000 TL'ye varan destek ödemelerinden de faydalanabilirsiniz.