Açlık Oyunları serisi yeni bir macerayla geri dönüyor: The Ballad of Songbirds and Snakes yakında vizyonda!

Suzanne Collins'ın romanından uyarlanan ünlü Açlık Oyunları serisi, yeni bir filmle hayranlarına geri dönüyor. İşte detaylar...

Açlık Oyunları serisi yeni bir macerayla geri dönüyor: The Ballad of Songbirds and Snakes yakında vizyonda!

Suzanne Collins'ın romanından uyarlanan ünlü Açlık Oyunları serisi, yeni bir filmle hayranlarına geri dönüyor. Francis Lawrence'in yönetmen koltuğunda oturduğu "The Ballad of Songbirds and Snakes," Rachel Zegler, Peter Dinklage, Hunter Schafer ve Viola Davis gibi usta oyuncuların başrolde yer aldığı bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Film, 17 Kasım tarihinde sinemalarda izleyiciyle buluşacak.

The Ballad of Songbirds and Snakes

Heyecanla beklenen bu film, Hollywood grevi tarafından etkilenmeyeceği müjdesiyle duyuruldu. "The Ballad of Songbirds and Snakes," Panem'in acımasız lideri olarak tanıdığımız Coriolanus Snow'un gençlik yıllarını konu alacak. Genç Snow, 10. Açlık Oyunları'nda 12. bölgeden gelen fakir bir genç kız olan Lucy Gray'e akıl hocalığı yaparken izleyicilere unutulmaz bir hikaye sunacak. Ayrıca, Snow ailesinin tarihsel bir bakış açısıyla ele alınacağı bu film, büyüleyici bir yolculuğa davet ediyor.

Suzanne Collins açlık oyunları

"Açlık Oyunları" serisi, ilk filmiyle 2012 yılında sinemalara damgasını vurmuştu. Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson ve Liam Hemsworth gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı bu serüven, 2014 yılında "Açlık Oyunları: Alaycı Kuş" adlı iki bölümle sona ermişti. Şimdi, "The Ballad of Songbirds and Snakes" ile bu büyülü dünyaya geri dönme vakti geldi.