Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

8 Aralık 2023 Cuma TV yayın akışı! Televizyonda bugün ne var, hangi diziler var? Atv, Kanal D, Show TV, Star TV, FOX TV, TV8 ve TRT 1 yayın akışı

8 Aralık 2023 Cuma günü, televizyonseverleri birbirinden heyecanlı yapımlarla buluşturacak olan kanallar, sevilen dizilerin ve programların yeni bölümleriyle ekranlara gelecek. Atv, Kanal D, Show TV, Star TV, FOX TV, TV8, TRT1 ve Kanal 7 gibi önemli kanallar, izleyicilere çeşitli hikayeler ve eğlenceli içerikler sunacak. Bu akşamın dikkat çeken yapımları arasında Bambaşka Biri, Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını, Ateş Kuşları, Arka Sokaklar ve MasterChef bulunuyor. Dizi tutkunları, merakla bekledikleri yapımların yeni bölümlerini kaçırmamak için televizyon yayın akışını takip ediyor. 8 Aralık Cuma televizyon yayın akışını öğrenmek isteyen izleyiciler, sevdikleri programları kaçırmamak adına haberimizi inceleyebilirler.

Yayın Tarihi: 07.12.2023 13:01
Güncelleme Tarihi: 07.12.2023 13:01

8 Aralık 2023 Cuma TV yayın akışı! Televizyonda bugün ne var, hangi diziler var? Atv, Kanal D, Show TV, Star TV, FOX TV, TV8 ve TRT 1 yayın akışı

8 Aralık 2023 Cuma günü televizyon ekranları, birbirinden heyecanlı dizilerle ve programlarla renklenecek. Atv, Kanal D, FOX Tv, TV8, TRT1, Show Tv, Star Tv gibi popüler kanallar, izleyicilere çeşitli içerikler sunacak. Bu akşamın televizyon yayın akışında öne çıkan diziler arasında "Bambaşka Biri", "Kızılcık Şerbeti", "Yalı Çapkını", "Ateş Kuşları", "Arka Sokaklar" ve "MasterChef Türkiye" gibi sevilen yapımlar bulunuyor.

Atv'de yayınlanacak "Ateş Kuşları" adlı dizi, izleyicilere duygusal ve eğlenceli anlar yaşatacak. Star TV'de "Yalı Çapkını", romantik ve komik hikayesiyle dikkat çekecek. FOX Tv'de "Bambaşka Biri" adlı dizi, dramatik öğeleriyle ön plana çıkacak. Show TV'de ise reyting rekorları kıran 'Kızılcık Şerbeti' dizisi heyecan dolu anlar yaşatacak. Arka Sokaklar dizisi ise efsane polisiye hikayesiyle Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Ayrıca, TV8'de "MasterChef Türkiye" heyecanı devam edecek, yarışmacılar ustalık için mücadele edecekler.

Televizyonseverler, bu akşam yayınlanacak dizileri kaçırmamak için yayın akışını haberimizden takip edebilir ve favori programlarını zamanında izleyebilirler. İyi seyirler dileriz!

8 Aralık 2023 Cuma günü hangi diziler var? Saat kaçta?

Star TV'nin8 Aralık 2023 Cuma yayın akışında, güne romantik komedi "Kiralık Aşk" dizisiyle başlanacak. Seda Sayan'ın sunduğu "Sabahın Sultanı" programı, enerjisiyle izleyicilere keyifli bir sabah sunacak. Öğleden sonra ise Zahide Yetiş'in programı "Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak" ekranlara gelecek. Akşam saatlerinde "Güzel Köylü" dizisi ve "Star Haber" ile gün tamamlanacak. Star TV'nin Cuma akşamı ekrana gelecek dizisi "Yalı Çapkını" ise romantik ve komik hikayesiyle dikkat çekecek.

TRT 1'in8 Aralık 2023 Cuma yayın akışında, günün ilk saatlerinde "İncir Ağacı" dizisi ekranlara gelecek. Elimi Bırakma, Alişan İle Hayata Gülümse, Diriliş "Ertuğrul" gibi sevilen programlar gün boyunca izleyicilerle buluşacak. Akşam saatlerinde ise "İddiaların Aksine" programı ve "Sen Türkülerini Söyle" adlı müzik yarışması dikkat çekecek.

TV8'in8 Aralık 2023 Cuma yayın akışında, "8'de Sağlık" ile güne başlanacak. Doğduğun Ev Kaderindir, MasterChef Türkiye All Star, Demet ve Jess'le Gel Konuşalım gibi programlar izleyicilerle buluşacak. Akşam saatlerinde "Zuhal Topal'la Yemekteyiz" ve "MasterChef Türkiye All Star" heyecanı devam edecek.

Sözcü TV'nin (SZC TV) yayın akışında, günün önemli haberlerinin yer aldığı "Haber Bülteni" ve "SABAHIN SÖZCÜSÜ" programları izleyicilere güncel bilgiler sunacak. "FATİH PORTAKAL İLE ANA HABER" ve "MESUT YAR İLE LAF ÇOK" gibi programlar da dikkat çekecek.

Show TV'nin8 Aralık 2023 Cuma yayın akışında, "Bu Sabah" programı ile güne başlanacak. Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Gelin Evi, Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme gibi programlar gün boyunca izleyiciyle buluşacak. Akşam saatlerinde ise "Kızılcık Şerbeti" dizisi ekrana gelecek.

Kanal 7'nin yayın akışında, günün ilk saatlerinde "Kanal 7'de Sabah" programı ve "Elif" dizisi yer alacak. Cuma Sohbetleri, Tv Filmi, Bana Sevmeyi Öğret gibi programlar izleyicilerle buluşacak. Akşam saatlerinde ise "Esaret" ve "Hz. Yusuf" dizileri dikkat çekecek.

Halk TV'nin8 Aralık 2023 Cuma yayın akışında, gün içinde çeşitli haber programları ve tartışma programları yer alacak. "İsmail Küçükkaya ile Yeni Bir Sabah" ve "İrfan Değirmenci ile Halk Ana Haber" gibi programlar izleyicilere güncel gelişmeleri aktaracak.

FOX TV'nin8 Aralık 2023 Cuma yayın akışında, "Çalar Saat" programı ile güne enerjik bir başlangıç yapılacak. Yasak Elma, En Hamarat Benim, Şahane Hayatım gibi programlar izleyicilerle buluşacak. Akşam saatlerinde ise "Bambaşka Biri" yeni bölümüyle izleyicilerle buluşacak. Kapanışta ise "Şahane Hayatım" dizisi ekranlara gelecek.

Kanal D'nin8 Aralık 2023 Cuma yayın akışında, "Neler Oluyor Hayatta?" ve "Yaprak Dökümü" gibi sevilen diziler izleyicilerle buluşacak. Gün içinde "Gelinim Mutfakta" ve "Aşk ve Umut" gibi programlar dikkat çekecek. Akşam saatlerinde ise "Arka Sokaklar" dizisi ekranlara gelecek.

ATV'nin8 Aralık 2023 Cuma yayın akışında, "Kahvaltı Haberleri" ve "Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor" gibi programlar izleyicilerle buluşacak. "Müge Anlı ile Tatlı Sert" ve "Esra Erol'da" gibi programlar gün boyunca devam edecek. Akşam saatlerinde ise "Ateş Kuşları" dizisi ekranlara gelecek.