Bist 100
10.771,36 0%
DOLAR
32,82 0,04%
EURO
35,24 -0,18%
ALTIN
2.437,21 -1,62%

29 Aralık'ta Vizyona Girecek Mutluyuz Filmi'nin Fragmanı Yayında!

İbrahim Büyükak’ın yazıp yönettiği aile komedisi Mutluyuz, ayrılmak isteyen bir çiftin çift terapisinde yaşadığı maceraları anlatıyor. Film 29 Aralık’ta vizyonda. Fragmanı buradan izleyin.

Yayın Tarihi: 14.12.2023 17:21
Güncelleme Tarihi: 14.12.2023 17:21

29 Aralık'ta Vizyona Girecek Mutluyuz Filmi'nin Fragmanı Yayında!

Mutluyuz’dan ilk Fragman geldi!

İbrahim Büyükak’ın hem yazıp hem yönettiği, Yasemin Sakallıoğlu ile başrolü paylaştığı aile komedisi Mutluyuz, 29 Aralık’ta vizyona girecek. Ayrılmaya karar veren bir çiftin maceralarını anlatan filmden teaser 1 Aralık'ta yayınlanmıştı. İlk Fragman ise bugün (14 Aralık) geldi.

Mutluyuz Film Fragmanı

Yayınlanan teaserda Ferhat (İbrahim Büyükak) ve Aslı (Yasemin Sakallıoğlu) çiftinin terapiye gittikleri görülüyor. Çiftin ilişkilerindeki komik ve eğlenceli sorunlar tanıtımda göze çarpıyor. Filmin fragmanında ise romantik bir yemek yiyen çiftin kemençe ile imtihanını görüyoruz. Filmin Teaser'ı ve Fragmanı linkten izleyebilirsiniz. Teaser: https://www.youtube.com/watch?v=rZ3bsYmIIjQ  Fragman: https://www.youtube.com/watch?v=BvHSCiUFPpg 

Mutluyuz Filmin'in Kadrosunda kimler var?

Ferhat ve Aslı’nın arkadaşları olan Canberk ve Serra’nın birbirlerine aşık olmasıyla yalnız kalan çiftin hikayesini anlatan filmde, İbrahim Büyükak ve Yasemin Sakallıoğlu’na Başak Parlak, Anıl İlter, Tolga Evren, Rahmi Dilligil, Buse Kara, Yeliz Kuvancı, Efe Deprem, Banu Fotocan, Camilla Duarte Çakır gibi isimler eşlik ediyor.

Mutluyuz Filmin konusu ne?

Ferhat ve Aslı, evliliklerinin üçüncü yılında mutsuzluklarını fark ederler. Ferhat, Aslı’yı kaybetmemek için Barbaros’un yönettiği bir çift terapisi programına katılmaya ikna eder. Ancak otelde karşılaştıkları eski sevgilileri ve diğer çiftler, onları komik ve eğlenceli bir maceranın içine sürükler.