Bist 100
9.347,17 0%
DOLAR
30,99 -0,06%
EURO
33,63 0,14%
ALTIN
2.005,33 -0,14%

Yaprak Dökümü’nün gelin kaynanası yıllar sonra bir arada! Her fırsatta kavga eden ikiliden keyifli anlar

Efsanevi "Yaprak Dökümü" dizisinin unutulmaz karakterleri gerçek hayatta sıkı dost oldu! Gelin ve kaynananın gerçek yaşamdaki samimi ilişkisi, dizinin hafızalarda yer etmeye devam eden sahnelerini geride bıraktı. Detaylar haberimizde...

Yayın Tarihi: 19.08.2023 15:03
Güncelleme Tarihi: 19.08.2023 15:03

Yaprak Dökümü’nün gelin kaynanası yıllar sonra bir arada! Her fırsatta kavga eden ikiliden keyifli anlar

Türk televizyon tarihinin unutulmaz dizilerinden biri olan "Yaprak Dökümü," başrolünde Halil Ergün, Deniz Çakır, Fahriye Evcen ve Gökçe Bahadır gibi ünlü isimlerin yer aldığı bir yapımdır. Bu dizide, karakterlerin derinliği ve hikayenin dokusu kadar, oyuncuların performansları da izleyicilerin hafızalarında yer etmiştir. Dizi içerisinde yer alan unutulmaz karakterlerden biri de Cevriye kaynana olarak bilinir. Cevriye karakterini başarıyla canlandıran Güler Ökten, bu rolüyle izleyicilerin gönlünde taht kurmuştu.

Bir süre sonra dizinin yıldızları olan Güler Ökten ve Halil Ergün, gerçek hayatta buluştu. Sık sık bir araya gelerek eski günleri yad ettiler ve bu buluşmaları sosyal medya hesaplarından paylaştılar. Bu görüntüler, dizinin hayranları arasında büyük bir sevinç ve nostalji dalgasına neden oldu.

YILLAR SONRA BİR ARAYA GELDİLER

1

Dizide Fikret (Halil Ergün) ve Cevriye'nin (Güler Ökten) aralarındaki çatışmalar ve ilişkileri, izleyicilerin büyük ilgisini çekmiş ve karakterlerin gerçekçiliği ile duygusal bir bağ kurulmuştu. Ancak gerçek hayatta bu iki karakter arasında tamamen farklı bir ilişki sürdü. Güler Ökten ve Halil Ergün, sahne arkasında sıkı bir dostluk kurdu. Yıllar geçse de bu dostluk hiç sönmedi ve ikili zaman zaman bir araya gelerek bu güzel anıları tazeledi.