Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Yağmur Tanrısevsin’in Fırından Ekmek Aldığı Kombini Olay Oldu!

Yağmur Tanrısevsin’in fırından ekmek aldığı sırada giydiği şık kıyafetler sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Yayın Tarihi: 07.12.2023 12:47
Güncelleme Tarihi: 07.12.2023 12:47

Yağmur Tanrısevsin’in Fırından Ekmek Aldığı Kombini Olay Oldu!

Yağmur Tanrısevsin’in fırından ekmek aldığı sırada giydiği kıyafetler sosyal medyayı salladı!

Oyuncu Yağmur Tanrısevsin, fırına ekmek almaya giderken giydiği şık kıyafetlerle sosyal medyanın diline düştü. Oyuncu, ekmek alırken sanki bir davete gidiyormuş gibi görünüyordu. Bu durum, sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti ve oyuncunun tarzı hakkında birçok yorum yapıldı.

Yağmur Tanrısevsin’in Fırından Ekmek Aldığı Kombini Olay Oldu!

Dikkat çeken kombin

Yağmur Tanrısevsin son paylaşımında fırından ekmek aldığı anları paylaştı. Tanrısevsin’in ekmek alma kombini ise sosyal medyada gündem oldu. Külot trendine uyan oyuncu tarzıyla dikkat çekti.

Yorum yağdı

Adeta bir davete gider fırına giderek ekmek alan ve o anları da paylaşan Yağmur Tanrısevsin’e “Babamın terlikleri ve eşofmanım guruptan ayrıldı.” “Kadın çok şık”, “Ya resmen altına aceleyle bir şey giymeyi unutmuş”, “Ya çekimden dönüyordur” yorumları yağdı.

Yağmur Tanrısevsin’in Fırından Ekmek Aldığı Kombini Olay Oldu!

Yağmur Tanrısevsin hayattaki değerlerini anlatmıştı

Elele dergisinin mayıs sayısının kapağında yer alan Yağmur Tanrısevsin, hayat felsefesini paylaşmıştı. Oyuncu, “Adaletsizlik ve haksızlık benim hiç tahammül edemediğim bir şey. Bana ya da başkalarına fark etmez. O zaman içimden bir güç çıkıyor; ortalığı kasıp kavurabileceğim. Beni iyi tanıyan herkes, en değer verdiğim şeyin bu olduğunu bilir” demişti.

Aşkta bencillik olmamalı

Tanrısevsin, aşk hayatıyla ilgili de samimi açıklamalarda bulundu. “Hangi tür davranışlar o kişiden uzaklaşmanıza sebep olur?” sorusuna, “Kendini çok özel ve değerli görüp, başka insanları sahip olduklarından ya da olamadıklarından dolayı küçümseyenlerden koşarak uzaklaşabilirim” yanıtını verdi. Ünlü oyuncu, aşkta asla olmaması gereken şeyleri ise şöyle sıraladı: Bencillik ve haksızlık olmaması gerekenler. Paylaşım, paylaşabilmek ise olmazsa olmaz benim için. Bunun aşkı ve heyecanı devam ettirdiğini düşünüyorum.