Bist 100
10.676,65 1%
DOLAR
32,25 0,14%
EURO
35 0,27%
ALTIN
2.406,76 0,37%

Vodafone Arama Geçmişini Görüntüleme ve İndirme Nasıl Yapılır?

Vodafone Arama Geçmişi Görüntüleme, Vodafone Arama Geçmişi İndirme işlemleri hakkında detaylı bilgi ve yönergeler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yayın Tarihi: 17.04.2022 05:26
Güncelleme Tarihi: 17.04.2022 05:26

Vodafone Arama Geçmişini Görüntüleme ve İndirme Nasıl Yapılır?

Vodafone arama geçmişini görüntüleme ve indirme işlemleri, mevcut Vodafone kullanıcıları tarafından verilere ulaşmak amacıyla araştırılan konulardan biri olmaktadır. Yaptığınız tüm görüşmeler, mesajlaşmalar ve internet kullanımlarınız aylık olarak kayıt altına alınarak veri tabanına eklenmesi sağlanır. Sizler de bu verilere isteğiniz dahilinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İçeriğimizde detaylı bir şekilde Vodafone arama geçmişini görüntüleme ve indirme nasıl yapılır sorusunu yanıtlandırmaya çalışacağız.

Vodafone Arama Geçmişini Görüntüleme ve İndirme

Bazı hukuki durumlarda, kendinizi birilerine kanıtlamaya çalıştığınızda veya yalnızca geçtiğimiz süreçlerde kimlerle iletişime geçtiğinizi öğrenmek istediğinizde arama geçmişi görüntüleme ve indirme gibi işlemleri Vodafone üzerinden yapabilmeniz mümkündür. Fakat bu tür işlemler kişisel verilerinizi açığa çıkarabileceği için dikkatli bir şekilde ilerlemenizde fayda vardır.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz işlemi gerçekleştirebilmek için Vodafone Yanımda hizmetlerine kendi telefon numaranız ile kayıt olmanız gerekmektedir. Bunun için telefonunuzdan “S” yazıp 7000’e mesaj göndermeniz ve yeni bir şifre almanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında panel üzerinden istediğiniz verilerinizi görüntüleyebilecek, düzenleyebilecek ve indirebileceksiniz.

Vodafone Arama Geçmişi Görüntüleme

Eğer Vodafone yanımda şifrenizi başarıyla aldıysanız ve artık hesabınıza erişebilecek yetkinliğe sahipseniz, internet tarayıcınız üzerinden sisteme giriş yaparak Vodafone arama geçmişi görüntüleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bu noktada telefon uygulamalarının işe yaramayacağını ve internet tarayıcısı kullanmanız gerektiğini bilmelisiniz. Daha sonrasında aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • Vodafone resmî web sitesine girin ve sağ üstte yer alan “Giriş Yap” butonuna tıklayın.
  • Açılan ekrana telefon numaranız ve almış olduğunuz şifrenizi girerek “Devam Et” butonuna basın.
  • Üst menüde bulunan “Tarifem ve Kullanımlarım” yazısının üstüne gelin.
  • Açılacak olan alt menüde “Kullanım Detaylarım” seçeneğine ilerleyin.
  • İki faktörlü doğrulama için telefonunuza gelen kodu ekrana yazın ve devam edin.
  • Ekranda sol tarafta yer alan “Filtrele” butonuna tıklayın.
  • Seçenekler arasından “Konuşma” seçeneğini işaretleyin.
  • Sağ tarafta yer olan “Son 1 Hafta” seçeneğini, hangi tarih aralığındaki kayıtları görüntülemek istediğinize bağlı olarak ayarlayın.

Tüm bu adımlardan sonra ekranın ortasında belirlediğiniz tarih aralığına göre yaptığınız konuşmaları, telefon numaralarını ve sürelerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu konuşmalar için ödeyip ödemediğiniz ücretleri de görüntüleyebilmeniz mümkündür. Sayfayı aşağıya doğru kaydırarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Vodafone Arama Geçmişi İndirme

Eğer mevcut verileri indirmek ve daha detaylı bir arama gerçekleştirmek istiyorsanız, verilerinizi .xlxs dosyası olarak cihazınıza indirebilmeniz mümkündür. Bunun için yukarıda bahsetmiş olduğumuz filtreleme işlemini yaptıktan sonra sayfayı en aşağıya kaydırarak “Excel İndir” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında cihazınıza indirilmiş olan dosyayı Excel yazılımı üzerinden görüntüleyebilir, kendi amaçlarınız doğrultusunda düzenleyebilir ve filtrelemeye devam edebilirsiniz.

İçeriğimizde Vodafone arama geçmişi görüntüleme ve indirme işlemlerinin nasıl yapılacağını detaylıca sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sizler de bu özellik sayesinde aylık olarak raporlarınızı takip edebilir, görüntüleyebilir ve indirme imkanına sahip olabilirsiniz. Ancak depoladığınız verilerinizi dikkatlice saklamayı ve başka kişilerin eline geçmesini engellemeyi unutmayın.