Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Ünlü şarkıcıdan bomba itiraf! İlk cinsel ilişkisini o ünlüyle yaşamış: Duyanlar kulaklarına inanamadı!

Zeynep Dizdar, YouTube'da itiraf etti! Ümit Sayın ile yaşadıkları herkesi şok etti. Ayrıntılar haberimizde...

Yayın Tarihi: 07.12.2023 16:00
Güncelleme Tarihi: 07.12.2023 16:00

Ünlü şarkıcıdan bomba itiraf! İlk cinsel ilişkisini o ünlüyle yaşamış: Duyanlar kulaklarına inanamadı!

Ünlü şarkıcı Zeynep Dizdar, geçtiğimiz günlerde Haberler Youtube kanalında yayınlanan "Haber Bahane" programına konuk oldu. Programda sunucu Gökay Kalaycıoğlu'nun sorularını samimi bir şekilde yanıtlayan Dizdar, geçmişteki ilişkileri ve yaşadığı deneyimler hakkında ilk defa açıklamalarda bulundu.

zeynep dizdar itiraf etti

Dizdar, 1980'li yıllarda müzik kariyerinin başlamasıyla birlikte yaşadığı ilk aşkı Ümit Sayın ile ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu. Şarkıcı, Sayın ile 2 yıl süren ilişkileri boyunca defalarca aldatıldığını söyledi. Ayrıca ilk cinsel deneyimini de Ümit Sayın ile yaşadığını itiraf etti.

Dizdar, o dönemde cinsellik hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığını, uzun süre öpüşerek çocuk yapılabileceğini sandığını söyledi. İlişkilerinin evlilikle sonuçlanması durumunda şu an 25 yaşında bir oğlunun olabileceğini belirtti.

zeynep dizdar ümit sayın

Programda ayrıca Dizdar, müzik kariyerinin zirvesindeyken yaşadığı depresyon sürecinden de bahsetti. Uzun süre ilaç kullandığını ifade eden şarkıcı, o dönemde yaşadığı yalnızlık ve içine kapanıklık durumunu anlattı.

Sunucunun "Pişman mısın doğurmadığına?" sorusuna ise "Kısmet, ben yola devam ettim" diyerek cevap veren Dizdar, yaşadığı deneyimlerden çıkardığı derslerle müziğe odaklandığını sözlerine ekledi. Zeynep Dizdar'ın açıklamaları müzik dünyasında büyük yankı uyandırdı.