Bist 100
9.679,8 1%
DOLAR
32,43 0,21%
EURO
34,54 0,28%
ALTIN
2.436,93 0,43%

Ünlü oyuncu sosyal medyada aşka geldi: İşte Geniş Aile'nin Cevahir'i Ufuk Özkan'ın o paylaşımı...

Geniş Aile dizisindeki Cevahir karakteriyle tanınan Ufuk Özkan, siroz hastalığıyla mücadelesini kazandıktan sonra aşkı da buldu.

Yayın Tarihi: 27.11.2023 09:25
Güncelleme Tarihi: 27.11.2023 09:25

Ünlü oyuncu sosyal medyada aşka geldi: İşte Geniş Aile'nin Cevahir'i Ufuk Özkan'ın o paylaşımı...

48 yaşındaki ünlü oyuncu Ufuk Özkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni sevgilisi ile fotoğrafını paylaştı. Özkan, fotoğrafın altına "İyi ki" notunu düştü. Ufuk Özkan'ın yeni sevgilisi hakkında henüz bir bilgi yok fakat Özkan'ın fotoğrafta sevgilisi ile çok mutlu olduğu görülüyor.

ufuk özkan yeni sevgilisi

Ufuk Özkan, 2005 yılında Nazan Güneş ile evlenmişti. 17 yıllık evlilik, 2 Ağustos 2022'de tek celsede bitmişti. Ufuk Özkan ve Nazan Güneş'in Eren Özkan isminde bir oğlu var.

Ufuk Özkan kimdir?

Ufuk Özkan, 11 Nisan 1975 tarihinde Almanya'da doğdu. Çerkes asıllı olan Özkan, 12 yaşında ailesiyle birlikte Türkiye'ye kesin dönüş yaptı. Samsun Belediye Ortaokulu'ndan mezun olduktan sonra Samsun Belediye Konservatuvarı'nda tiyatro eğitimi aldı. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Özkan, mezuniyetinin ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nda oyuncu olarak çalışmaya başladı. Tiyatro sahnesinde birçok başarılı oyunda rol alan Özkan, 2003 yılında BKM yapımı olan "Ölümsüz Aşk" dizisinde başrolde yer alarak televizyon ekranlarında da boy göstermeye başladı. Bu dizideki rolüyle tanınırlık kazandı.

2009 yılında "Geniş Aile" dizisinde canlandırdığı "Cevahir" karakteriyle kariyerinde önemli bir dönüm noktası yaşadı. Dizi, büyük bir izleyici kitlesine ulaşmış ve Özkan'ı geniş kitlelere tanıtmıştı. Özkan, "Geniş Aile" dizisinin ardından "Savaşçı", "Keşif", "Kadın", "Gülperi", "Bir Aile Hikayesi" gibi dizilerde de rol aldı.

Sinema filmlerinde de rol alan Özkan, "Düğün Dernek", "Düğün Dernek 2: Sünnet", "Çalgı Çengi", "Çalgı Çengi İkimiz" gibi filmlerde yer aldı. Özkan'ın rol aldığı filmler, gişede büyük başarılar elde etti.

Ufuk Özkan, komediden dramaya kadar birçok farklı türde rol alabilen ve her zaman başarılı performanslar sergileyen bir oyuncudur. Kariyerinde birçok önemli başarıya imza atan Özkan, Türk tiyatro, dizi ve sinemasındaki önemli isimlerden biridir.