Bist 100
10.767,85 0%
DOLAR
32,94 0,12%
EURO
35,37 0%
ALTIN
2.452,03 -0,21%

Tasarruf başladı: Memleket Partisi Genel Başkanlıkları kapatıyor!

Memleket Partisi Genel Merkezi tasarruf planlamaları nedeniyle kapatıldı. Muharrem İnce, daha küçük bir ofise geçeceklerini ve dijital platformlardaki etkinliklerini artıracaklarını açıkladı.

Yayın Tarihi: 18.05.2024 11:47
Güncelleme Tarihi: 18.05.2024 11:47

Tasarruf başladı: Memleket Partisi Genel Başkanlıkları kapatıyor!

Memleket Partisi, aldığı tasarruf kararı kapsamında partinin Genel Merkezi’ni kapattı. 

Genel Başkanlığı’nı Muharrem İnce’nin yaptığı Memleket Partisi’nin Genel Merkez Binası kapatıldı. Ankara’daki bina boşaltılırken binanın kapısına da kilit vuruldu. Genel Başkan Muharrem İnce ise kararın tasarruf etmek amacıyla alındığını ve Etimesgut semtinde küçük bir ofise taşınacaklarını kaydetti. 

Hazine’den yardım alamadıklarını ifade eden Muharrem İnce, üye bağışları ile ayakta durmaya çalıştıklarını belirtti. Masrafları bu nedenle mümkün olabildiğince kısma kararı aldıklarını belirten İnce, dijital platformlardaki varlıklarını artıracaklarını kaydetti. Kadınların partiye daha fazla katılmalarını sağlayarak güçlendireceklerini belirten İnce, şunları ekleyerek sözlerini tamamladı: 

“… Atatürk’ün yolunda; Akıl, Ahlak ve Adalet demeye devam edeceğiz. Türkiye’nin çoban ateşini söndürmeyecek, yaşama sevincini ve geleceğe olan ümidimizi hep canlı tutacağız."