Bist 100
9.347,17 0%
DOLAR
30,98 -0,08%
EURO
33,64 0,16%
ALTIN
2.002,9 -0,26%

Seçil Erzan'ın Eski Sevgilisi Av. Candaş Gürol ile WhatsApp Yazışmaları Sızdı: Sen Beni Rezil Ettin

Arda Turan, Emre Belözoğlu, Selçuk İnan gibi ünlü isimleri dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan'ın eski sevgilisi Av. Candaş Gürol ile yaptığı WhatsApp yazışmaları, soruşturma dosyasına girdi. Yazışmalarda, Seçil Erzan'ın Candaş Gürol'a olan aşkını dile getirdiği, Candaş Gürol'un ise Seçil Erzan'ı suçladığı ve intihara teşvik ettiği görülüyor.

Yayın Tarihi: 01.12.2023 16:28
Güncelleme Tarihi: 01.12.2023 16:28

Seçil Erzan'ın Eski Sevgilisi Av. Candaş Gürol ile WhatsApp Yazışmaları Sızdı: Sen Beni Rezil Ettin

Arda Turan, Emre Belözoğlu, Selçuk İnan gibi ünlü isimleri dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan'ın eski sevgilisi Av. Candaş Gürol ile yaptığı WhatsApp yazışmaları, soruşturma dosyasına girdi. Habertürk muhabiri Mustafa Şekeroğlu'nun özel haberine göre, 11 Nisan 2023'te, gözaltına alınan Seçil Erzan'ın kendi isteği ile verdiği cep telefonu kayıtları mahkeme kararı ile incelendi. İncelenen cep telefonunun WhatsApp görüşmelerinde Seçil Erzan'ın eski erkek arkadaşı Candaş Gürol ile yazışmalar ortaya çıktı. Yazışmalarda, Seçil Erzan'ın Candaş Gürol'a olan aşkını dile getirdiği, Candaş Gürol'un ise Seçil Erzan'ı suçladığı ve intihara teşvik ettiği görülüyor. Yazışmalar, Seçil Erzan'ın farklı kişilerle ilişkisi olduğu iddialarını da doğruluyor.

seçil

WHATSAPP YAZIŞMALARI

Seçil Erzan'ın eski sevgilisi Av. Candaş Gürol ile yaptığı WhatsApp yazışmaları, soruşturma dosyasına girdi. Yazışmalar, 12 Mart 2023 günü gerçekleşti. Yazışmalarda şu ifadeler yer aldı:

Seçil Erzan: Sen bana yardım etmek istedin sağ ol

Avukat Candaş: İyi geceler

Seçil Erzan: Seni seviyorum hoşça kal

Avukat Candaş: Sen de. Kim bilir kime gidersin şimdi. İşin Bozuldu. Bana yapacak bir şey bırakmadım

Seçil Erzan: Taksi numarası var mı?

Avukat Candaş: (Kadıköy'de bir ticari taksi durağının telefonunu gönderiyor)

Seçil Erzan: Ben dayanamıyorum

Avukat Candaş: Bilemem, ben gitme dedim

Seçil Erzan: Seni sevdim

Avukat Candaş: Ben de ama olmadı

Seçil Erzan : Sen beni rezil ettin

Avukat Candaş: Tek kozun kaldı intihar

Avukat Candaş : Neredesin? Gel konuşalım açayım kapıyı

Seçil Erzan: Ben dayanamıyorum Candaş

Avukat Candaş: Ama baksana sen kaşınmışsın. Neyse geleceksen kapıyı açacağım. Yoksa telimi kapatım uyuyacağım. Benden bu kadar cuc..

Seçil Erzan: Benim kimsem yok

Avukat Candaş: Ok

Seçil Erzan: Bunu çok iyi anladım bu akşam. Bir tek sen vardın.

Avukat Candaş: ?

seçil

SEÇİL ERZAN'IN FARKLI KİŞİLERLE İLİŞKİSİ OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Seçil Erzan'ın eski sevgilisi Av. Candaş Gürol ile yaptığı WhatsApp yazışmaları, soruşturma dosyasına girdi. Yazışmalar, Seçil Erzan'ın farklı kişilerle ilişkisi olduğu iddialarını da doğruluyor. Seçil Erzan'ın eski erkek arkadaşı olan Çandaş Gürol verdiği ifadesinde, “Seçil Erzan, eski kız arkadaşımdır. Kendisi ile ciddi bir ilişki yaşadım ve her şey normal şartlarda devam etseydi; 2023 yılının şubat ayında nişanlanacaktım. 2023 yılının şubat ayında, nişanlanmayı planlarken ocak ayında nişanı iptal edip şubat ayında da ilişkimi tam olarak sonlandırdım. Bu arada Seçil’i ne zaman arasam gerek evinde olsun gerek iş yerinde olsun arka fonda bir bağırış çağırış olduğunu duyuyordum. Ama kim olduğunu bilmiyordum” demişti.

Devam eden davada Avukat Candaş Gürol’un da aralarında bulunduğu 11 kişi tanık olarak dinlenmeleri için mahkemeye zorla getirilmeleri kararı verilmişti.

Öte yandan dosyada müşteki ve şüphelilerin verdikleri ifadelerde göre Seçil Erzan'ın farklı tarihlerde sevgili ilişkisi boyutundaki iddialar da dikkat çekti. Avukat Candaş Gürol'la yaşadığı ilişki ile bilinen Seçil Erzan için verilen ifadelerde, farklı isimlerle olan ilişkileri ortaya atıldı.

Olayın şüphelilerinden Ali Yörük ifadesinde Seçil Erzan'ın, Çorlu'da şube müdürlüğü yaptığı dönemde Çorlu'da iş insanı Nuri Köşkdere ile ilişkisi olduğunu iddia etmişti.

Ortaya çıkan ifadeler, Muğla Cezaevi'nden gelen ihbarda, Seçil Erzan'ın, İzmir'de yine bir banka müdürü olan Bora Onat ile gönül ilişkisi olduğu ileri sürülmüştü.

Taşıdığı bavulda GPS kaydı çıkan Semih Kaya, verdiği ifadesinde, "Şubede Seçil'in yanına gittiğimde, Seçil bana GPS'in Atilla Baltaş'a ait olduğunu, Atilla'nın çok saf temiz bir insan olduğunu, eski sevgilisi olduğunu, ayrıldıklarını fakat Atilla'nın kendisini halen takip ettirdiğini, bu sebeple de GPS'in çantada olduğunu söyledi" demişti.

Öte yandan adı geçen kişilerden bazıları bu iddiaları reddetmişti.