Bist 100
10.739,94 2%
DOLAR
32,84 1,02%
EURO
35,31 0,88%
ALTIN
2.478,36 2,39%

Şarkılarıyla ün kazanan Ege, geçmiş aşkına dair acı itiraflarını paylaştı

Gökay Kalaycıoğlu'nun konuğu olan ünlü şarkıcı Ege, 360 Derece programında duygusal bir açıklama yaparak, yıllar önce ayrıldığı sevgilisinden duyduğu pişmanlığı dile getirdi. Sanatçı, eski aşkıyla ilgili birçok şarkı yazdığını ve geçtiğimiz yaz onu kızıyla gördüğünde derin bir duygusal çalkantı yaşadığını ifade etti. Ege, "O kız, benim kızım olabilirdi" sözleriyle duygusal bir itirafta bulundu.

Yayın Tarihi: 12.11.2023 11:24
Güncelleme Tarihi: 12.11.2023 11:24

Şarkılarıyla ün kazanan Ege, geçmiş aşkına dair acı itiraflarını paylaştı

 

Şarkıcı Ege, Gökay Kalaycıoğlu'nun programında kariyeri ve özel hayatına dair çarpıcı detaylar paylaştı. Şarkıları ve yorumuyla uzun yıllara damga vuran sanatçı, özellikle eski sevgilisiyle yaşadığı ayrılığı ve ona duyduğu özlemi dile getirdi. Ege, "Benim eşekliğim yüzünden ayrıldık. Geçtiğimiz yaz onu kızıyla görünce bu kız benim kızım olabilirdi diye düşündüm" şeklinde samimi itiraflarda bulundu.

Özel hayatına dair konuşan Ege, ilişki konusundaki deneyimlerini paylaşarak, şöhretle ilgili işlerin ilişkilere olumsuz etki yapabileceğini vurguladı. "İlişki konusunda dersimi aldım" diyen sanatçı, özel yaşamını gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiğini belirtti.

"Evlilik ihtimalim yok" diyen Ege, evliliğin kendi yaşam tarzına uygun olmadığını ifade etti. Aynı evde yaşamanın zorlayıcı olabileceğini belirten sanatçı, "Bana sürekli 'Neden evlenip çocuk yapmıyorsun?' diyorlar ama ben yoğunlukta evde duramıyorum. O yüzden evlenme ihtimalim yok" şeklinde konuştu.

ege

Sanatçı, ayrıldığı eski sevgilisine olan duygusal bağını da dile getirerek, hayatının en büyük keşkesini paylaştı. Ege, "Bütün o şarkıları yazdığım kadınla ayrılmasaydım iyi olurdu. Delice Sevdaları falan falan yazdığım kadından... Ayrılıktan sonraki 3 albümdeki bütün şarkıları onun için yazdım. Tamamen benim eşekliğimdi. İkimiz de çocuktuk. Onun kıskançlığı ve benim reddedişlerimden dolayı dönülemeyecek yerlere gittik. En büyük keşkem o" sözleriyle duygusal bir itiraf yaptı.

Son olarak, Ege, eski sevgilisiyle ilişkisinin devam etmemesinden dolayı duyduğu pişmanlığı ifade ederek, belki de şu anda çocukları olabileceğini düşündüğünü paylaştı. Sanatçı, aşk ve müzik arasında bir seçim yapmak zorunda kaldığı dönemde ayrılık kararı aldıklarını ve bu kararın kariyerine etkisi olduğunu açıkladı.