Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Sakla Beni’nin Kadir’i Baran Bölükbaşı Kimdir? Oyuncunun Hayatı ve Kariyeri

Star TV’nin yeni dizisi Sakla Beni’de Kadir karakterini canlandıran Baran Bölükbaşı, izleyicilerin merakını çekiyor. Baran Bölükbaşı, oyunculuk kariyerinin yanı sıra müzik ve sporla da ilgileniyor. Peki, Baran Bölükbaşı kimdir, nereli, kaç yaşında? Baran Bölükbaşı hangi dizilerde oynadı, neler yaptı? İşte, Baran Bölükbaşı hakkında merak edilenler…

Yayın Tarihi: 12.12.2023 20:29
Güncelleme Tarihi: 12.12.2023 20:29

Sakla Beni’nin Kadir’i Baran Bölükbaşı Kimdir? Oyuncunun Hayatı ve Kariyeri

Sakla Beni dizisinde Kadir karakterine hayat veren Baran Bölükbaşı, hem oyunculuğu hem de müzik ve spor tutkusuyla dikkat çekiyor. Baran Bölükbaşı, hem ekranda hem de sahnede başarılı bir performans sergiliyor. Baran Bölükbaşı, oyunculuk kariyerinin yanı sıra müzik ve sporla da ilgileniyor. Peki, Baran Bölükbaşı kimdir?

sakla beni

Sakla Beni Kadir kimdir? 

Sakla Beni Kadir, Baran Bölükbaşı tarafından canlandırılan bir karakterdir. Kadir, İncila'nın nişanlısı, yakışıklı ve zeki bir gençtir.

BARAN BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Baran Bölükbaşı, 1 Mayıs 1994 tarihinde Hatay’da doğdu. Aslen İskenderunlu olan Baran Bölükbaşı, lise yıllarında arkadaşlarıyla birlikte amatör bir müzik grubu kurdu. Müziğe olan ilgisi onu sanat ve medya kariyerine adım adım yaklaştırdı. Daha sonra oyunculuk eğitimi almaya karar verdi. Antalya Replik Sanat Eğitim Kurumları ve Cüneyt Sayıl Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi alan Bölükbaşı, İstanbul’a gelerek Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde eğitimine devam etti.

sakla beni

OYUNCULUK KARİYERİ

Baran Bölükbaşı, oyunculuk kariyerine 2017 yılında Adı Efsane dizisiyle başladı. Dizide Fikret (Fiko) karakterini canlandırdı. Daha sonra 2018 yılında Servet dizisinde Cenk rolünü, 2019 yılında Vuslat dizisinde Kerem rolünü oynadı. Aynı yıl Son Nefesime Kadar dizisinde Efe’yi, Bir Peri Masalı dizisinde ise Emre’yi canlandırdı. 2020 yılında Yalı Çapkını dizisinde Baran karakterine hayat verdi. Aynı yıl Yıldızlar Bana Uzak dizisinde de rol aldı. 2021 yılında Star TV’nin yeni dizisi Sakla Beni’de Kadir karakterini oynamaya başladı. Dizide Kadir, bir reklam ajansında çalışan, yakışıklı ve zeki bir gençtir. Hayatı, bir gün tesadüfen karşılaştığı ve aşık olduğu Zeynep ile değişecektir.

MÜZİK VE SPORLA İLGİLENİYOR

Baran Bölükbaşı, oyunculuk dışında müzik ve sporla da ilgileniyor. Lise yıllarında kurduğu müzik grubuyla birçok sahne deneyimi yaşadı. Gitar, piyano ve davul çalabiliyor. Şarkı söylemeyi ve beste yapmayı seviyor. Ayrıca spor yapmaktan da keyif alıyor. Futbol, basketbol, voleybol, tenis, yüzme, fitness gibi spor dallarıyla uğraşıyor. Kendini sürekli geliştirmeye çalışan Baran Bölükbaşı, hem fiziksel hem de zihinsel olarak sağlıklı kalmaya özen gösteriyor.

Baran Bölükbaşı kimdir? Baran Bölükbaşı, hem oyuncu hem de müzisyen olan bir kişidir. 1994 yılında Hatay’da doğmuştur. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Adı Efsane, Servet, Vuslat, Son Nefesime Kadar, Bir Peri Masalı, Yalı Çapkını, Yıldızlar Bana Uzak ve Sakla Beni gibi dizilerde rol almıştır.

Baran Bölükbaşı nereli? Baran Bölükbaşı, Hatay’ın İskenderun ilçesindendir. Aslen İskenderunlu olan Baran Bölükbaşı, lise yıllarında arkadaşlarıyla birlikte amatör bir müzik grubu kurmuştur.

Baran Bölükbaşı kaç yaşında? Baran Bölükbaşı, 27 yaşındadır. 1 Mayıs 1994 tarihinde doğmuştur.