Rafet El Roman müjdeyi verdi: Evlilik yolunda!

Rafet El Roman, 24 yaş genç sevgilisiyle evlenme kararı verdiğini açıkladı. Pop müziğinin tanınmış isimlerinden biri olan Rafet El Roman, genç sevgilisi Yasemin Gergeç'in ailesiyle tanıştı.

Rafet El Roman müjdeyi verdi: Evlilik yolunda!

Daha önce Tuğba Altıntop (1996-2003) ve Ceren Kaplakarslan'la (2014-2017) evlenip boşanan Rafet El Roman, son iki yıldır 24 yaş daha genç olan Yasemin Gergeç ile birlikte. Ünlü şarkıcı, daha önce "Çapkın" etiketinin kendisine yapıştığını ve bu durumdan rahatsızlık duyduğunu belirtmişti, ancak şimdi evliliğe yeşil ışık yaktı.

rafet el roman

Aşıklar, bir alışveriş merkezinde basın mensuplarına müjdeyi verdi. Rafet El Roman şunları söyledi: "Aileler tanıştı. İlk defa söyleyeyim, aileler tanıştı. Çok iyi ve çok güzel insanlar. İlk tanışmamız gayet güzel geçti."

Üç çocuk babası olan Rafet El Roman, verdiği röportajda, 10 yıl önce kısırlaştırma ameliyatı geçirdiğini itiraf etmişti. Şunları söyledi: "Benim artık çocuğum olmayacak. 6 yıllık hayat arkadaşım Yeşim Hanım'dan oğlum Edvan doğduğunda kızlarım psikolojik olarak zor bir süreç yaşadı. Annem de beni bu konuda uyardı. Biz de aile toplantısı yaptık. Kızlarım, kardeşlerim ve annemle konuşarak, tıbbi olarak kendi tercihimle bunun önlemini aldım. Evlatlarım ve ailemin huzuru için bunu gönüllü olarak yaptım."