Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Polat çiftinin Yaşar İpek ve Mahsun Kırmızıgül’e yaptığı teklif şaşırttı!

Bu metin, Yaşar İpek ve Mahsun Kırmızıgül’ün, Dilan Polat ve eşi Engin Polat’la yaşadıkları ilginç bir anıyı anlatıyor. Polat çiftinin, sahnedeyken sanatçılara attığı paralar ve yaptığı teklifler, Yaşar İpek’in şaşkınlığını ortaya koyuyor. Polat çiftinin, cezaevinde yargılandığı suçlar da metinde yer alıyor.

Yayın Tarihi: 05.12.2023 17:34
Güncelleme Tarihi: 05.12.2023 17:34

Polat çiftinin Yaşar İpek ve Mahsun Kırmızıgül’e yaptığı teklif şaşırttı!

Polat çiftinin Yaşar İpek ve Mahsun Kırmızıgül’le yaşadığı ilginç anı!

Ünlü sanatçı Yaşar İpek, 2.sayfa programına katılarak, Dilan Polat ve eşi Engin Polat’la ilgili yaşadığı bir anıyı anlattı. Yaşar İpek, Mahsun Kırmızıgül’le birlikte sahne aldıkları bir gecede, Polat çiftinin kendilerine yaptığı teklifi ve attığı paraları paylaştı.

Dilan Polat: ‘Sünnet düğününde çıkaracağım’

Yaşar İpek, programda sorulan ‘Dilan Polat’la ilgili ilk dikkatini ne çekti?’ sorusuna şöyle cevap verdi: "Dilan Polat’la son kez bir eğlence mekanında karşılaştık. Mahsun Kırmızıgül ile birlikte sahneye çıkmıştık. Bize ‘Siz ikinizi sünnet düğünümde çıkaracağım’ dedi. Biz de Mahsun’la şaşırdık! Sahnedeyken Dilan Polat 10 bin dolar fırlattı. Engin’e de ‘Ver ver ver’ diye bağırıyordu…'

Yaşar İpek: ‘Para nereden geliyor ve nasıl bir emekle geliyor?’

Polat çiftinin para harcamada hiç çekinmediğini belirten Yaşar İpek, ‘Pazarlık yapmadan, istenen parayı veriyormuş! Para kazanmak çok önemli ama nasıl kazandığınız da önemli. Emek verip zor kazanınca, para harcarken insanın eli ayağı titrer. Çok büyük aileler bile bu kadar gösteriş yapmıyorlar. Sonradan görme olunca, güç ve para sarhoşluğu oluyor’ dedi.

Polat çifti, bir süredir cezaevinde bulunuyor. Çiftin, uyuşturucu ticareti, silahlı suç örgütü kurma ve yönetme, kara para aklama gibi suçlardan yargılandığı belirtiliyor.