Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Pelin kimden hamile? Her şey açığa çıktı... Meğerse çocuğun babasını kimse beklemiyormuş

Yalı Çapkını izleyicilerinin özellikle son bölümler içerisinde en çok araştırdığı ve merak ettiği konular arasında "Pelin kimden hamile?" olduğu sorusu yatıyor. Kimi Ferit diyor, kimisi ise Abidin... İşte çocuğun babası ortaya çıktı! Ortalık fena karışacak...

Yayın Tarihi: 10.12.2023 11:26
Güncelleme Tarihi: 10.12.2023 11:26

Pelin kimden hamile? Her şey açığa çıktı... Meğerse çocuğun babasını kimse beklemiyormuş

Her cuma akşamı büyük bir heyecanla izlenen Yalı Çapkını dizisi sürekli gündemde. Gündemden bir türlü düşmeyen dizinin başrolünde Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu yer alıyor. Dizinin her bölümü resmen soluk kesen anları ortaya çıkartıyor.

Seyran’ın ve Ferit’in hikayesinin anlatıldığı Yalı Çapkını dizisinde, Pelin’in hamile kalması ve çocuğun babasının kim olduğu izleyicilerde büyük bir merak uyandırıyor.

YALI ÇAPKINI PELİN KİMDEN HAMİLE?

Dizinin son bölümlerinde Pelin'in bebeği ile ilgili araştırmalar sıklıkla yapılmaya devam edilse de, Pelin’in bebeğinin kimden olduğu ile ilgili henüz net bir kanıt söz konusu değil. İzleyicinin aklına getirdiği iddialar ise ortalığı karıştırma ya yetiyor. Pelin Ferit'ten hamile olduğunu dile getirse de, seyirciler buna inanmıyor. Peki Yalı Çapkını Pelin kimden hamile? Yalı Çapkını Pelin'in bebeğinin babası kim?

YALI ÇAPKINI PELİN KİMDEN HAMİLE?

Yalı Çapkını izleyicileri Pelin’in altı aylık hamile olduğunun altını çizerek, Pelin’in Ferit ile beraber olamamasından yakındığı sahnelere atıf yapıyor. İzleyiciler, bebeğin başkasından olabileceğini dile getiriyor. Abidin ile arasında yaşanan gizli bir ilişkinin olduğunu ve bebeğin bu yüzden Ferit'ten değil, Abidin'den olabileceğine yönelik iddialar ise ortalığı karıştırmaya yetiyor. Pelin’in bebeğinin babasının kim olacağı gerçeği ise ilerleyen bölümlerde netliğe kavuşacak.