Bist 100
10.643,58 3%
DOLAR
32,21 -0,22%
EURO
35,12 -0,22%
ALTIN
2.492,01 1,55%

Paylaşımı tepki çekti! Eleştirilerin ardından fotoğrafı kaldırdı...

İsrail saldırılarının ardından kendi selfielerini paylaşan ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, sosyal medyada büyük bir tepkiyle karşılandı. Takipçiler, ülkesinde ilan edilen üç günlük yas sürecini hatırlatarak yorumlar yapmış ve bu nedenle Deniz, paylaşımlarını silmek zorunda kaldı.

Yayın Tarihi: 19.10.2023 14:55
Güncelleme Tarihi: 19.10.2023 14:55

Paylaşımı tepki çekti! Eleştirilerin ardından fotoğrafı kaldırdı...

Orta Doğu'daki İsrail-Filistin çatışmaları, 13. gününde devam ediyor ve dünya, bu bölgedeki şiddet olaylarına şahitlik ediyor. Savaş bölgesindeki can kayıpları giderek artıyor ve Gazze'deki durum daha da kötüleşiyor. Ünlü isimler de bu acımasız duruma tepki göstermek için sosyal medya hesaplarından duygularını ifade etmeyi sürdürüyor.

dilan cicek deniz

SELFİE PAYLAŞIMINA BÜYÜK TEPKİ

Son zamanlarda görünüşünde yaptığı değişikliklerle dikkat çeken Dilan Çiçek Deniz, sosyal medyada aktif bir şekilde paylaşımlar yapıyor. Ancak son yaptığı paylaşımda beklenmedik bir tepki aldı. Dilan Çiçek Deniz, İsrail'in Gazze'deki bir hastaneyi vurmasından sadece bir gün sonra Londra'da çektiği fotoğrafları Instagram üzerinden paylaştı.

dilan cicek deniz

"ŞİMDİ BU FOTOĞRAFIN SIRASI MI?"

İlan edilen üç günlük milli yasın hemen ardından bu kareleri paylaşan oyuncuya, yüzlerce tepki mesajı yağdı. Deniz'in paylaşımının altına Filistin bayrağı emojileri gönderildi. Oyuncuya, "Bu fotoğrafları şimdi paylaşmak doğru mu?" şeklinde eleştiri mesajları yöneltildi.