Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Ömer dizisi Engin kimdir, nereli, kaç yaşında? Özgür Foster dizileri ve kısa biyografisi

Ömer dizisine sonradan dahil olan Engin karakteri, diziye yeni bir dinamizm katmış ve izleyicilerin dikkatini çekmiştir. Engin karakterini canlandıran isim ise Özgür Foster'dır. Peki Ömer dizisinin Engin'i Özgür Foster kimdir?

Yayın Tarihi: 11.12.2023 20:59
Güncelleme Tarihi: 11.12.2023 20:59

Ömer dizisi Engin kimdir, nereli, kaç yaşında? Özgür Foster dizileri ve kısa biyografisi

Ömer dizisi, her pazartesi Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Dizi, Gülseren Budayıcıoğlu'nun proje tasarımcısı olduğu ve İstanbul'da çekildiği bir yapım. OGM Pictures imzalı dram türündeki dizinin camii sahneleri Üsküdar'da bulunan Büyük Selimiye Camii ve Valide Atik Camii'de çekiliyor.

Ömer

Yeni sezon için Ömer dizisine katılan isimlerden biri de Özgür Foster. Özgür Foster, daha önce Tozlu Yaka dizisindeki performansıyla beğeni toplamış bir oyuncudur. Ömer dizisinde canlandırdığı Engin karakteri ise izleyicilerin merakını cezbetmektedir. Engin, Ömer'in annesi Hülya ve babası Kamil'le birlikte diziye dahil olmuş ve Ömer'in hayatında önemli bir rol oynamaktadır. Ancak Engin'in Ömer'e karşı dost mu yoksa rakip mi olduğu henüz belirsizdir. Engin'in varlığının, Ömer'in ailesi ve sevgilisiyle olan ilişkilerini değiştireceği beklenmektedir.

ÖZGÜR FOSTER KİMDİR?

Özgür Foster, 1997 yılında Muğla'nın Marmaris ilçesinde doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde drama kurslarına katılmış ve Akademi 35Buçuk'ta Sahne Sanatları Oyunculuğu kursunu tamamlamıştır. İngilizce diline hakim olan Foster, aynı zamanda Milli Yelken Sporcusu olarak da bilinmektedir. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'nda Spor Yöneticiliği Bölümü'nde eğitim görmektedir.

Ömer

Özgür Foster'ın henüz evli olup olmadığı veya kişisel yaşamına dair daha fazla detay halka açık değildir. Başarılı oyuncu, genç yaşına rağmen dizi dünyasında adından söz ettirmekte ve Ömer dizisindeki performansıyla izleyicilerin dikkatini çekmektedir. Engin karakterinin Ömer dizisindeki sırları ise izleyiciler tarafından merakla beklenmektedir.