Bist 100
9.097,15 1%
DOLAR
31,37 0,42%
EURO
34,06 0,51%
ALTIN
2.092,7 2,45%

Netflix’in yeni Türk dizisi Kübra'nın konusu ne?

Netflix’in merakla beklenen yeni Türk dizisi Kübra, Afşin Kum’un aynı adlı romanından uyarlanan bir bilim kurgu gerilim dizisi. Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı dizinin yayın tarihi belli oldu.

Yayın Tarihi: 25.12.2023 16:15
Güncelleme Tarihi: 25.12.2023 16:15

Netflix’in yeni Türk dizisi Kübra'nın konusu ne?

Netflix, Türk yapımı dizilerine bir yenisini daha ekliyor. Kübra, Afşin Kum’un aynı adlı romanından uyarlanan bir bilim kurgu gerilim dizisi. Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı dizinin yayın tarihi belli oldu. Kübra, 18 Ocak 2023’te Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

Kübra’nın Konusu Nedir?

Kübra, İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde yaşayan Gökhan’ın (Çağatay Ulusoy) hayatını değiştiren olayları anlatıyor. Gökhan, evlenmek için para biriktirmeye çalışırken, geleceği öngörüyormuş gibi görünen gizemli mesajlar almaya başlar. Bu mesajlar sayesinde hem büyük bir takipçi kitlesi hem de tehlikeli düşmanlar edinir. Gökhan, kendini bir anda büyük bir komplonun içinde bulur.

Kübra’nın Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?

Kübra’nın oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy’un yanı sıra Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Cihan Talay, Ahmet Mümtaz Taylan, Aytek Şayan, Erdem Şenocak, Cemalettin Çekmece gibi isimler yer alıyor. Dizinin senaryosunu Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Umut Aral oturuyor.

Kübra dizisi ne zaman yayınlanacak? Kübra dizisi 18 Ocak 2023’te Netflix’te yayınlanacak.

Kübra dizisi hangi romandan uyarlandı? Kübra dizisi, Afşin Kum’un aynı adlı romanından uyarlandı.

Kübra dizisinin başrolünde kim oynuyor? Kübra dizisinin başrolünde Çağatay Ulusoy oynuyor.

Kübra dizisinin yönetmeni kim? Kübra dizisinin yönetmeni Umut Aral.