Bist 100
9.347,17 0%
DOLAR
30,98 -0,09%
EURO
33,65 0,18%
ALTIN
2.006,44 -0,08%

Netflix'in Türkiye için en büyük yatırımı İstanbul İçin Son Çağrı konusu, oyuncuları! Film Ne zaman başlayacak?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'i Aşk-ı Memnu'dan sonra ilk defa bir araya getiren İstanbul İçin Son Çağrı ne zaman yayınlanacak? İstanbul İçin Son Çağrı ne zaman başlayacak?

Yayın Tarihi: 18.10.2023 19:56
Güncelleme Tarihi: 18.10.2023 19:56

Netflix'in Türkiye için en büyük yatırımı İstanbul İçin Son Çağrı konusu, oyuncuları! Film Ne zaman başlayacak?

Türk televizyon tarihinin birbirine en çok yakıştırılan çifti Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'i Aşk-ı Memnu'dan sonra ilk defa bir araya getiren ve yurt dışı odaklı olarak çekilen İstanbul İçin Son Çağrı filmi ile alakalı detaylar ortaya çıkmaya başladı. Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'u 14 yıl akabinde bir araya getiren İstanbul İçin Son Çağrı ne zaman yayınlanacak? İstanbul İçin Son Çağrı ne zaman başlayacak? sorularının yanıtları beklenirken, filmden ilk fragman geçtiğimiz gün yayınlandı.

14 sene önce hem ülkemizde hem de dünyada birçok ülkede izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başaran Aşk-ı Memnu dizisinin iki unutulmaz karakteri Bihter ve Behlül'ü bir araya getiren İstanbul İçin Son Çağrı filmi çekimleri geçtiğimiz sene Eylül ayında başlamıştı. New York'ta yapılan çekimlerden kareler zaman zaman paylaşılmaktaydı. Netflix yapımı olarak karşımıza çıkacak olan İstanbul İçin Son Çağrı filmi fragmanı yayınlandı.

İSTANBUL İÇİN SON ÇAĞRI

24 Kasım'da Netflix platformunda gösterime girecek olan film, izleyici tarafında merakla bekleniyor. Peki İstanbul İçin Son Çağrı filminin konusu ne? İstanbul İçin Son Çağrı oyuncuları kimler? ne zaman yayınlanacak? işte detaylar..

İSTANBUL İÇİN SON ÇAĞRI FİLMİ OYUNCULARI

Gönenç Uyanık'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Netflix platformunda yayınlanacak olan filmin senaryosu Nuran Evren Şef tarafından kaleme alınmıştır. Beren Saat filmde Serin karakteri ile yer alacak iken Kıvanç Tatlıtuğ ise Mehmet karakterini oynayacaktır. Senan Kara ise psikolog olarak karşımıza çıkacaktır.

İSTANBUL İÇİN SON ÇAĞRI KONUSU

2. şahısların kimi zaman ne kadar önemli olabileceğini anlatan duygusal film İstanbul İçin Son Çağrı konusu merak edilmektedir. Film de New York'a giderken havaalanında tesadüf eseri karşılaşan Mehmet ve Serin'in hayatının en güzel zamanlarını geçirmesi sonrasında yüzleştikleri olaylar anlatılmaktadır. Ancak bir sorun vardır... İkisi de evlidir...

İstanbul İçin Son Çağrı, Türk sinemasının en büyük projelerinden biri olarak karşımıza çıkacaktır. İstanbul'un ruhu ve aşkın gücü arasında kalan çiftin hayatının anlatıldığı film, tüm dünya tarafından merakla beklenmektedir.