Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Nagihan Karadere’nin kardeşi Fehmi Karadere’den şok iddia: Ablamı evlatlıktan reddettik

All Star yarışmacısı Nagihan Karadere’nin kardeşi Fehmi Karadere, ablasının evlatlıktan reddedilmesi için dava açtığını iddia etti. Nagihan Karadere ise bu iddiaları yalanlayarak ailesiyle arasında sadece kardeşiyle bir sorun olduğunu söyledi. Kardeşinin kendisinden yüksek meblağlı arabalar istediğini ve bunları karşılayamadığı için aralarında sorun çıktığını anlattı.

Yayın Tarihi: 05.12.2023 15:52
Güncelleme Tarihi: 05.12.2023 15:52

Nagihan Karadere’nin kardeşi Fehmi Karadere’den şok iddia: Ablamı evlatlıktan reddettik

Nagihan Karadere evlatlıktan reddedildi mi? İşte gerçekler

2016, 2018, 2022 All Star yarışmalarında gösterdiği performansla adından söz ettiren Nagihan Karadere’nin kardeşi Fehmi Karadere, All Star’a hazırlanan ablasının evlatlıktan reddedilmesi için dava açtıklarını iddia etti. Nagihan Karadere ise dün akşam bir davete katılarak bu iddiaları yalanladı ve ailesiyle arasında sadece kardeşiyle bir sorun olduğunu söyledi.

Nagihan Karadere’nin kardeşi Fehmi Karadere’den şok iddia: Ablamı evlatlıktan reddettik

FEHMİ KARADERE: AİLEMİZLE ALAKASI KALMAMIŞTIR

Nagihan Karadere’nin kardeşi Fehmi Karadere, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Ben ve ailem olarak Nagihan Karadere adında bir aile üyesi kalmamış olup adli makamlarca görüşülüp annem ve babam adına evlatlıktan reddedilmesi için mahkemeye başvurduk. Bu şahsın ailemizle alakalı hiçbir bir hakkı kalmamıştır. Bizi 3 kuruşa satanları biz beleşe veririz” diye yazdı.

NAGİHAN KARADERE: EVLATLIKTAN REDDEDİLME GİBİ BİR DURUM YOK

Dün akşam Magazin Online muhabirinin sorularını yanıtlayan Nagihan Karadere ise evlatlıktan reddedildiği haberlerini yalanlayarak şunları söyledi: “Bu durum yüzünden toparlanıyorum, konuşmakta zorlanıyorum. Yalan bir haber, kardeş arasında yaşanan bir gerilim. Annem ve babam hüngür hüngür ağlıyor bizim adımıza nasıl böyle bir şey yapar diye. Ailem ‘Sen bizim canımızsın, kanımızsın. Seninle gurur duyuyoruz’ diyor. 70 yaşındaki adam hüngür hüngür ağlıyorsa benim yapacak bir şeyim yok. Açıklamayı pazar günü yapmış. Pazar günü neyin mahkemesine başvurabilir? Evlatlıktan reddedilme gibi bir durum olamaz. Mirastan reddedilme tamam da benim ailem Sabancı değil Koç değil.”

“KARDEŞİMİN İSTEKLERİ BOYUMU AŞTI”

Kardeşinin kendisinden yüksek meblağlı arabalar istediğini ve bunları karşılayamadığı için aralarında sorun çıktığını anlatan Nagihan Karadere, şöyle devam etti: “Kardeşim bazı isteklerde bulundu ben de karşılayamayacağımı söyledim. İstekleri benim boyumu aşan şeyler olduğu için gidip çalışmasını istedim. Ben kendisi çalıştığında ona destek olacağımı söyledim ama konu buralarda geldi. Çok üzücü bir durum. Ailemi, kendimi ve çocuğumu herkesten önce düşünmek zorundayım. Ben bu zamana kadar fazlasını yaptım ama gidip de çocuğumun rızkını veremem. Çocuk gibi bir şey olmadı diye de gemileri yakmanın anlamı yok. Ailemle konuşuyorum sorun yok. Ben yarışmaya gideceğim ve psikolojim çok önemli. Kardeşim sağ olsun rakiplerimden daha çetin çıktı. Kardeşim benden yüksek meblağlı arabalar istedi. Ben geçmişte aldım, düğününü yaptım. Babam dahi ‘sen fazlasını yaptın ben senden bir şey isteyemem’ diyor. Ben ilk yarışımda kazandığım altını bile getirip anneme vermiş bir insanım.”