Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Müge Anlı'da yeni bir olay daha: Zengin adamı öldürüp kıyma makinesinde çektiler!

Müge Anlı'nın aradığı Güllü Çolak ve annesinin birlikte bir adamı öldürüp kıyma makinesinden çektikleri iddia edildi!

Yayın Tarihi: 06.06.2024 14:49
Güncelleme Tarihi: 06.06.2024 14:49

Müge Anlı'da yeni bir olay daha: Zengin adamı öldürüp kıyma makinesinde çektiler!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında korkunç bir iddia ortaya atıldı! Günlerdir ulaşılmaya çalışılan Güllü Çolak’ın annesi ile birlikte bir adamı öldürdükleri ve ardından kıyma makinesinden çektikleri iddia edildi. 

Mehmet isimli bir kişi eşi olduğunu söylediği Güllü Çolak ve çocuklarını aramak için Müge Anlı’nın programına başvurdu. Programda Mehmet ile Güllü arasında resmi bir nikah olmadığı ortaya çıkarken, ortaya atılan iddialar herkesi şok etti. 

Güllü Çolak, programa katılarak Mehmet’in kendisine şiddet uyguladığını ve kimseyle evlenmediğini söyledi. Ailesinin yanına döndüğünü söyleyen kadın, Mehmet’in kendisini kaçırdığını, iki evli kadını daha kaçırarak bazılarının yuvalarını yıktığını da iddia etti. 

müge anlı

Yeğen her şeyi açıkladı: Adamı kıyma makinesinde çektiler 

Güllü Çolak’ın yeğeni Ahmet Müge Anlı’nın programına katılmak üzere stüdyoya gelerek arkada anlattığı her şeyi bir kez de yayında anlattı. Halası Güllü ve babaannesinin bir adamı öldürdüklerini ve ardından da kıyma makinesinde çektiklerini söyledi! Bunun üzerine de Ahmet, şunları ekledi: 

"Babaannem sürekli o adam ne pis kokmuştu diye anlatırdı.” 

müge anlı

Ahmet’in anlattıklarının ardından Sibel isimli bir başka yeğen de yayına bağlandı. Sibel ise define aramak için eve gelen zengin bir adamın ortadan kaybolduğunu kaydetti. Bu adamın ise kıyma makinesine atılmış olabileceğini öne sürdü. 

Yayında yer alan Murat isimli vatandaş ise söz konusu kıyma makinesinin kendi ismi üzerinden bir mağazadan alındığını kaydetti.