Metin Uca son durumu? öldü mü? Kahreden haberi menajeri duyurdu!

Metin Uca son durumu nedir? Metin Uca öldü mü?

Metin Uca son durumu? öldü mü? Kahreden haberi menajeri duyurdu!

Metin uca son sağlık durumu geçtiğimiz gün entübe edilmesi haberinin yayılması ile birlikte araştırılmaktaydı. Tiyatrocu, yazar ve sunucu Metin Uca geçtiğimiz haftadan beri tedavi gördüğü hastanede dün itibariyle entübe edildiği açıklanmıştı. Son dakika gelişmelerde Metin Uca'nın menajeri sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Uca'nın hayatını kaybettiğini belirtti. 

METİN UCA'YA NE OLDU?

Ünlü sanatçı Metin Uca Geçtiğimiz günlerde Dilovası'nda geçirdiği trafik kazası sonrasında Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Ancak taburcu edilmesi beklenirken acil olarak ameliyata alınan Metin Uca'nın entübe edildiği ortaya çıkmıştı. 

METİN UCA ÖLDÜ MÜ?

Metin Uca'nın menajeri Kübra Kalem Baykara ise son dakika yaptığı paylaşımda Metin Uca'nın Hayatını kaybettiğini belirtti.

METİN UCA KİMDİR?

 1961 yılı doğumlu olan Metin Uca Hakkarilidir. Ilkokul ortaokul ve lise eğitimini Ankara'da tamamlayan Uca, Jeoloji Mühendisliği bölümünü bitirmesi sonrasında Tiyatro ve gazetecilik alanlarında eğitim almıştır. 

Çok sayıda gazete ve televizyon ödülü bulunan Metin Uca 1987 yılında muhabirlik hayatına başlamıştır. Birçok televizyon kanalında muhabir ve programcı olarak çalışan Metin Uca 1990'lı yılların ilk haber şovu programı olan Günaydın Türkiye'yi sunmuştur. Birçok stüdyo programlarında yer alan Metin Uca'nın çok sayıda kitabı bulunmaktadır. Bekar olan Metin Hoca'nın çocuğu da yoktur.