Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Melis İşiten’den Uraz Kaygılaroğlu’yla Boşanma İtirafı: Beklenen Bir Şeydi

Melis İşiten, boşanmadan sonra bir yılın çok zor geçtiğini, birbirlerinden uzaklaştıklarını, ancak kızgınlık olmadığı için yeniden arkadaş olmaya başladıklarını anlatıyor. Başına bir şey gelse Uraz’ı arayacağını, o da kendisini arayacağını söylüyor.

Yayın Tarihi: 01.12.2023 10:05
Güncelleme Tarihi: 01.12.2023 10:05

Melis İşiten’den Uraz Kaygılaroğlu’yla Boşanma İtirafı: Beklenen Bir Şeydi

Melis İşiten, Uraz Kaygılaroğlu’yla Ayrılığını Anlattı: Bir Yerde Patlama Noktasına Geleceğimizi Hissediyorduk

Melis İşiten, 2019 yılında 5 yıl süren evliliğini bitirdiği Uraz Kaygılaroğlu ile ilgili ilk defa açıklamalarda bulundu.

Boşanma Sürpriz Olmadı

Oyuncu, Ceyda Düvenci’nin sunduğu “Bambaşka Sohbetler” programında boşanma kararının sürpriz olmadığını belirtti: “Onu çok seviyordum, beni de çok sevdiğinden emindim. Boşanma kararını çok çabuk aldık, sevgimiz çok büyük bir etkendi. Çok genç yaşta evlenip, anne baba olduk. Heyecanlı insanlarız, bu bizim için kaçınılmaz bir şeydi. Bu kadar aşık olup, bu kadar yükseğe çıkamadık. Bir yerde patlama noktasına geleceğimizi hissediyorduk. Hiçbir zaman birbirimize yalan söylemedik, bu da çok güzel bir saygı doğuruyor. Benim en büyük şansım buydu, çok iyi bir iletişimimiz var, dürüstüz. Ama olmadı.”

Melis İşiten’den Uraz Kaygılaroğlu’yla Boşanma İtirafı: Beklenen Bir Şeydi

Uraz’ı Ararım

Melis İşiten, ayrılıktan sonra geçen 1 yılın zorlu olduğunu anlattı: “Boşanırken kadın isterse bütün dünyaları da yıkabilir, pembe de yapabilir. Ne gerek var karşında bu kadar dürüst bir adam varken? 1 sene çok zorlandık, çok yüksek bir dünyadan çıkıp soğutmak çok zordu. Kızımız Ada da çok küçüktü. Birbirimize duyduğumuz saygı ve sevgiyle uzaklaştım. Herkes bir kafasını dinlesin dediğimiz bir 2 senemiz oldu. Sonra kızgınlık olmadığı için, yeniden bir araya gelmeye başladık. Benim geçirdiğim trafik kazasından sonra yeniden arkadaş olmuşuz gibi oldu. Başıma bir şey gelse ben Uraz’ı arardım, Uraz bunu biliyor. O da beni arar.”